)
Anasayfa / Tag Archives: ios 7

Etiket Arşivi: ios 7

RSS Akışı

iOS 8 kullanım oranı artıyor

iOS 8 kullanım oranı artıyor

Radikal bir tasarımla ile kullanıcılara sunulan iOS 8, ilk döneminde en az aldığı beğeni kadar eleştiri de almıştı. Kullanılırlığı konusunda tartışılan Apple’ın yeni mobil işletim sistemi gelen bilgilere göre kullanım oranını her geçen dönem daha da fazla artırıyor. Şu anda ...

Devamını oku »

IntelliScreen X iOS 7 İndir

IntelliScreen X iOS 7 İndir

Jailbreakli iOS cihazların en güzel arayüzlerinden biri olarak gösterilen IntelliScreen X’in sonunda iOS 7 versiyonu da yayımlandı. Mükemmel tweaklere sahip olan arayüz, inanılmaz bir kullanım deneyimi sunarken kullanıcılara, sizlere sınırsız düzenleme şansı tanıyor. Telefonun kilit ekranını, menüsünü, butonlarını, kısayol simgelerini ...

Devamını oku »

iOS 7 için iOS 6 teması

iOS 7 için iOS 6 teması

pw5a29 tarafından iOS 6 teması artık iOS 7 için tasarlandı ve siz de temanızı eski haline getirmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz linkten gerekli dosyaları indirebilirsiniz. iOS 7 hatırladığınız gibi yepyeni bir tasarıma bürünmüş, baştan aşağıya yeniden yaratılmıştı. Bu tasarım ilk ...

Devamını oku »

iOS 7 Arayüzünü Android’de Kullanma

Birkaç ay önce iOS 7 kullanıcılarla buluşturulmuştu. Ünlü bir tasarımcı tarafından baştan sona kadar yeniden tasarlanmış olan yeni mobil işletim sistemi kullanıcılardan tam not alırken Android kullanıcılarının da kıskandığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Ancak yeni bir uygulama geliştirildi ve bu uygulamayla birlikte ...

Devamını oku »

iOS 7 Pil ömrü uzatma

iOS 7 Pil ömrü uzatma

Apple’ın en son mobil işletim sistemi olan iOS 7 yaklaşık 2 ay önce tam sürümüyle birlikte kullanılmaya başlandı. Yeni sisteme geçtikten sonra işletim sistemi pilden daha fazla güç sarf ederken şarjınız daha çabuk bitiyor. Eğer pil ömrünüzü uzatmak istiyorsanız sizlere ...

Devamını oku »

iOS 7 şarj süresi uzatma

iOS 7 şarj süresi uzatma

Apple yeni mobil işletim sistemini tanıttı ve artık geri kalanı bizde. İşletim sistemi uzun beta aşamalarından geçerken maalesef bir güvenlik hatasıyla bizlere ulaştırıldı ama bunun da en kısa sürede düzeltilmesi bekleniyor. Akıllı telefon kullanıcıları telefonlarının her özelliğinden memnunlarken sadece şarjlarından ...

Devamını oku »

iOS 7 çıktı! İndir!

iOS 7 çıktı! İndir!

Uzun zamandır beta sürümlerini çıkaran Apple’ın yeni mobil işletim sistemi iOS 7’nin tam sürümü sonunda yayımlandı. Dün gece saatlerinde yayımlanmış olan iOS 7 milyonlarca kullanıcı tarafından hemen telefonlara kurulurken ilk bir gün içerisinde neredeyse hiçbir şikayetin Apple’a ulaşmadığı gelen bilgiler ...

Devamını oku »
Yukarı Çık