)
Anasayfa / Tag Archives: Windows Phone 8

Etiket Arşivi: Windows Phone 8

RSS Akışı

WhatsApp son görülme zamanı kaldırma

WhatsApp son görülme zamanı kaldırma

Akıllı telefonlarda anlık mesajlaşma için en çok kullanılan uygulama olan WhatsApp’ten yeni haberler gelmeye devam ediyor. Facebook tarafından 19 milyar dolar karşılığında satın alındıktan sonra ilk olarak bu sosyal ağ ile birleştirilen WhatsApp’in önümüzdeki günlerde nasıl özellikler kazanacağı bekleniyor. İnternette ...

Devamını oku »

Microsoft’tan Samsung’a inanılmaz teklif

Microsoft’tan Samsung’a inanılmaz teklif

Geride bıraktığımız sene Windows Phone 8 işletim sistemini piyasaya süren ve özellikle bu sıralar pazar payında büyük bir artış yaşayan Microsoft, yeni anlaşmalar için kesenin ağzını açıyor. En çok Nokia ile satış yapmayı başaran Windows Phone 8 bunun haricinde HTC, ...

Devamını oku »

Windows Phone 8 Office Remote

Windows Phone 8 Office Remote

PC üzerinde yer alan ve düzenli bir iş hayatı olan kişilerin her an ulaşmak zorunda kalabileceği Office programı dosyalarını telefon üzerinden kontrol etmemizi sağlayan Office Remote uygulaması sonunda Windows Phone 8 için de yayımlandı. Son zamanlarda akıllı telefon piyasasındaki pazar ...

Devamını oku »

Dört çekirdekli Windows Phone 8’ler

Dört çekirdekli Windows Phone 8’ler

Windows Phone 8 işletim sistemli telefonların üretiminde lider konumda bulunan Nokia bu vakte kadar hiçbir dört çekirdekli telefonu bizlere sunmadı. Buna rağmen performans konusunda sıkıntı yaşamayan Nokia modelli telefonlar artık daha da güçlenecek gibi gözüküyor. Henüz model adı gözükmeyen bir ...

Devamını oku »

Windows Phone 8 satışları düşüyor

Windows Phone 8 satışları düşüyor

Windows Phone 8 satışları Nokia’nın Lumia serisiyle birlikte ilk çıktığı zamanlarda tavan yapmış, hem Nokia’ya hem de Microsoft’a büyük yarar sağlamıştı. Nokia şu an halen işlerini yolunda götürürken Microsoft için aynı şeylerine geçerli olduğunu söyleyemeyiz. Gelen bilgilere göre Windows Phone ...

Devamını oku »

Windows Phone 8 YouTube uygulaması

Windows Phone 8 YouTube uygulaması

Microsoft, akıllı telefonlarında kullandığı işletim sistemi olan Windows Phone 8 şu ana kadar birçok telefon firmasını bataktan kurtarırken kullanıcılar tarafından oldukça sevildi. En az PlayStore kadar uygulamaya sahip olan Windows Phone 8’in en çok kullanılan uygulamaları arasında YouTube bulunuyor. Google ...

Devamını oku »

Windows Phone 8 yıl sonunda yenileniyor

Windows Phone 8 yıl sonunda yenileniyor

Windows Phone 8 kullanıcılarını yıl sonunda büyük sürprizler bekliyor. Yıl sonunda Microsoft tarafından büyük bir el atımına uğrayacak olan işletim sistemi artık 1080p çözünürlük ve dört çekirdekli işletim sistemi destekleyecek. Nokia bu konuda büyük dertler yanarken en üst seviyede telefon ...

Devamını oku »
Yukarı Çık