)
Anasayfa / mobil oyun indir / Drag Racing: Bike Edition İndir

Drag Racing: Bike Edition İndir

Drag Racing Bike Edition

imdb-logo

Drag Racing’i hatırlarsınız. Creative Mobile’ın geliştirdiği Drag yarışı olan oyun bir hayli sevilmişti. Şimdi de kardeş oyun geliştirdi Creative Mobile. İşte Drag Racing: Bike Edition.

Öncelikle Drag yarışları nedir diye kendimize bir soralım. Drag yarışları; iki aynı türden aracın aynı anda başlangıcı verilen bir yarışta bitişe doğru en hızlı ulaşması prensibine dayalı bir yarıştır. Amerikan kökenlidir.

Drag Racing: Bike Edition, ilk sayfada Drag yarışlarının tanımını yaptığımız şekilde oynanıyor. İki motorsiklet aynı anda yarışa başlıyor ve doğru vites hamleleri ile öne geçen yarışı kazanıyor. Kısa süreli ama adrenalini bol olan bu yarışları oynamak çok kolay. İlk önce gaz veriyorsunuz, başla işareti geldiğinde yarışa başlayıp ilerleyen metrelerde ekranda beliren vites ikonlarına dokunup hızlanıyorsunuz. Doğru zamanlama önemli. Bu zamanlamayı vites ikonu yeşile döndüğünde yapmalısınız.

Sonuç olarak Drag Racing: Bike Edition, kariyer modu, satın alınabilen ve yükseltilebilen motorsikletleri ve çevrimiçi oynanışı ile indirilmeyi hak eden başarılı bir yapım.

imdb-logo

yanıt bırak

Email adresiniz yayınlanmayacak Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

*

Yukarı Çık