)
Anasayfa / Haber / Giyinirken Haberleri Takip Etmek İster Misiniz?

Giyinirken Haberleri Takip Etmek İster Misiniz?

Büyük şehirlerde yaşayanların sabah uyandıktan sonra her dakikasını planlaması gerekir. Evden çıkarken kaybettiğiniz her saniye iş hayatına gecikmenize neden olacağından belki de bazı keyif ve alışkanlıklarınızdan feragat etmek zorunda kalırsınız. Ancak teknolojinin nimetleri bu konuda da imdadınıza yetişiyor. Amazon Echo Spot adı verilen bir akıllı cihaz sayesinde günlük haber okuma ihtiyacınızı sizin yerinize yapan bir yardımcıya sahip oluyorsunuz.

Sesi Ayarlanabilir Hoparlör Sistemi

Cihazın okuduğu haberleri istediğiniz ses düzeyine çekebiliyorsunuz. Hatta eğer evinizde başka bir ses sistemi varsa Bluetooth özelliği sayesinde entegre sağlayıp evinizin her köşesinden okunan haberleri duyabiliyorsunuz.

Konuları Siz Belirleyin

Amazon Echo Spot, belirli bir konudaki haberleri okuyabilecek kapasitede dizayn edilmiş. Örneğin sadece ekonomi haberlerini ve başlıkları belirlediğinizde bir haber bittiğinde diğerine otomatik olarak geçiyor. Deyim yerindeyse haber konusunda kendi çalma listenizi yapabiliyorsunuz. Ayrıca birkaç farklı seslendirme seçeneği ve dili de mevcut. Bu sayede farklı dillerdeki haberleri seslendirerek yabancı dilinizi geliştirmenize de vesile olabilir.

yanıt bırak

Email adresiniz yayınlanmayacak Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

*

Yukarı Çık