)
Anasayfa / mobil oyun indir / Highway Rider İndir

Highway Rider İndir

Highway Rider

imdb-logo

Adrenalini yüksek bir motorsiklet yarışına hazır mısınız? Battery Acid Games’in geliştirdiği Highway Rider ile tampon çizmeye hazır olun. Highway Rider, 26 Megabyte boyutunda. Google Play Store ortalaması 4.4 olan yapım, Android 2.2 ve üstünde çalışıyor.

Google Play Store’un Arcade & Aksiyon kategorisinde yükselişe geçen bir oyun olan Highway Rider, puan yapmaya dayalı bir motorsiklet yarışı. Grafik kalitesi ile dikkat çeken yapım, Arcade ve Fugite adlı iki oyun modu barındırıyor. Oyunda yüksek puan almanın sırrı motorsikletinizi tehlikeli kullanmaktan geçiyor. (Gerçek hayatta böyle bir sürüşü tasvip etmediğimizi belirtelim.)
Motorsikletinizi nasıl mı tehlikeli kullanacaksınız ? Yolda seyir halinde olan araçlara çok yakın olarak geçmelisiniz. Yakınlık derecesine göre ekranda Oh yeah!, Your are Crazy gibi yazılar beliriyor. Bunun dışında kullanabileceğiniz 10 Nitro bulunuyor. Kullandıkça azalan bu Nitro tüplerini, tehlikeli hareketler yaparak doldurabilirsiniz.
Oyunda yarışı ve motorsikleti özelleştirebileceğiniz bir bölüm de bulunuyor. Buraya Customize seçeneğinden ulaşabilirsiniz. Kazaların ardından puan tablosundaki görseller çok başarılı hazırlanmış. Highway Rider, başarılı bir motorsiklet yarışı olarak marketteki yerini alıyor.

imdb-logo

yanıt bırak

Email adresiniz yayınlanmayacak Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

*

Yukarı Çık