)
Anasayfa / Haber / Oynanması Gereken 3 Süper Oyun

Oynanması Gereken 3 Süper Oyun

İdefix ailesi olarak kitaptan, oyuna, filmden, müziğe binlerce seçenek ile karşınızdayız. Site içerisinde bulunmakta olan her yaşa uygun oyun seçeneklerinden kendinize ya da çocuğunuza en uygun olanı seçin ve siparişinizi oluşturun. Siparişiniz 2 iş günü içerisinde hazırlanarak kapınıza teslim edilir. Sizlere de oyunların eğlencesini çıkarmak kalır!

Tabu XL (https://www.idefix.com/Hobi-Oyuncak/Tabu-Xl-04199/Kutu-Oyunlari/Aile-Oyunlari/urunno=0000000221010)

Tabu xl oyunu küçük, büyük herkesin nefessiz oynayacağı son derece eğlenceli yeni dönem oyunudur. Tabu oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak ve gülme krizine gireceksiniz! Ailecek, arkadaşlar arasında, kardeşinizle her zaman oynayabileceğiniz bu oyunun kurulumu da son derece basittir. Kutu içerisinden çıkan karton üzerine kurulur ve aşamalarına göre; anlatarak, çizerek ya da kukla kullanarak oyunu oynarsınız. 12 yaş ve üzeri için uygun olan bu oyunu oynarken en az kişilik bir grup kurmanız gerekir.

Scrabble orijinal Türkçe (https://www.idefix.com/Hobi-Oyuncak/Scrabble-Original-Turkce-Y9611/Kutu-Oyunlari/Aile-Oyunlari/urunno=0000000427689)

Scrabble orjnal Türkçe oyunu ile tam bir beyin fırtınasını yaşarsınız.  Yaş ve de üzeri için uygun olan bu mükemmel oyunda en az 2 en çok 4 kişi olması gerekir. Kutu içerisinden çıkan kartonun üzerine kurallar doğrultusunda harfleri yerleştirir ve de kelimeler oluşturursunuz. Yepyeni kelimelerle beyin fırtınası yapmak istemez misiniz! Öyleyse hemen scrabble oynamaya başlamalısınız!

Monopoly Cheaters Edition kutu oyunu (https://www.idefix.com/Hobi-Oyuncak/H-Games-Kut-Oyn-Mono-Chea-Edt-E1871/Kutu-Oyunlari/Aile-Oyunlari/urunno=0001775395001)

Monopoly cheaters editon kutu oyunu daha önce denediniz mi? Tam bir aile oyunu olan Monopoly ile zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız. 8 yaş ve üzeri herkes için uygun olan bu kutu oyununda en az 2 en fazla 6 kişi oynayabilir.

İdefix mağazası içeriğinde bulunan yüzlerce oyun seçeneği arasından kendinize en uygun olanı seçin ve siparişinizi oluşturun. Ardından eğlencenin tadını çıkarmaya başlayın!

yanıt bırak

Email adresiniz yayınlanmayacak Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

*

Yukarı Çık