)
Anasayfa / mobil oyun indir / Pyramid Run İndir

Pyramid Run İndir

Pyramid Run

imdb-logo

Telefonu Temple Run çalıştırmayanlar, ya da oynamaktan sıkılanların ilgisini çekebilecek bu oyunun yapımcılığını MobAppBox üstleniyor. İlk bakışta orjinalinden pek de aşağı görünmeyen yapımı mercek altına alıyoruz. Pyramid Run, 15 Megabyte boyutunda. Goole Play Store’da 3.9 puan almayı başarmış. Arcade & Aksyion kategorisinde bulunan yapım, Android 2.1 ve üstünde çalışıyor.

Temple Run’ı oynadıysanız, Pyramid Run’ın oynanışına da hiç yabancılık çekmeyeceksiniz. Grafikler, mekanlar ve oynanışın birebir taklit edildiği bu oyunda iki karakter seçebiliyoruz. Bir erkek ve bir kadınla oynabiliyor ve aldığımız puanlarla oyunun dükkanından ekstalar satın alabiliyoruz.
Eğer Temple Run’ı oynamadıysanız kısaca anlatalım: Karakterlerimizin bu tapınaktan kaçmalarına yardımcı olmalıyız. Karakterimiz otomatik koşuyor, dönemeçlerde sağ sol yaparak yön veriyoruz.
Parmağımızı üste doğru kaydırarak karakterimizi zıplatabiliyor, aşağı doğru kaydırarak da karakterimizi kaydırabiliyoruz. Telefonu sağ ve sola doğru eğerek de yolumuzun üstündeki paraları toplayabiliyoruz.

imdb-logo

yanıt bırak

Email adresiniz yayınlanmayacak Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

*

Yukarı Çık