)
Anasayfa / Tag Archives: BlackBerry 10

Etiket Arşivi: BlackBerry 10

RSS Akışı

Blackberry 10’u iOS ve Android’de deneyin

Blackberry 10’u iOS ve Android’de deneyin

Blackberry 10’u yıllarca geliştirdikten sonra mobil sektörde tekrar tutunmayı başaran eski adıyla RIM yeni adıyla Blackberry bunu kullanıcılara sunmak için yeni bir taktiğe daha başvurdu. Son birkaç ay içerisinde yaptığı satışlar ile kendini rahat bir konuma çıkararak batmaktan kurtaran firma ...

Devamını oku »

Blackberry 10 WhatsApp indir

Blackberry 10 WhatsApp indir

Blackberry 10 işletim sistemi için de sonunda WhatsApp yayımlandı. Z10 tanıtımında WhatsApp’in BB10 için de geliştirileceği açıklanmıştı, böyle bir açıklama yapma gereksiniminin duyulma nedeni ise daha işletim sistemi tanıtılmadan önce çıkan dedikodular. İnternette çıkan “WhatsApp Blackberry 10’da olmayacak.” sözleri WhatsApp’in ...

Devamını oku »

Blackberry 10 iPhone 5 karşılaştırması

Blackberry 10 iPhone 5 karşılaştırması

Blackberry 10’u çok uzun süredir beklediğimizi, birçok eleştiriye mazur tuttuğumuzu hepimiz biliyoruz. Bunda bir nebze haklı olsak da RIM’in son zamanlardaki düşüşünü göz önüne alırsak iyi bir hamle yapmaları gerektiğinin farkına vardıklarından dolayı bu kadar beklediğimizi söyleyerek kendimizi avutabiliriz; çünkü ...

Devamını oku »

Blackberry 10 tanıtımı

Blackberry 10 tanıtımı

Aylardır beklediğimiz Blackberry 10’un lansman tarihi sonunda açıklandı. RIM’den yapılan açıklamaya göre BB’nin en son işletim sistemi ve yanında onunla beraber çıkacak olan iki akıllı telefon 30 Ocak’ta bizlerle tanıştırılacak. Henüz telefonlar hakkında kesin bir bilgi verilmiş değil. iOS ve ...

Devamını oku »

Blackberry 10’dan yeni haber

Blackberry 10’dan yeni haber

Aylardır geciken ve çıkış tarihi birkaç ay sonraya atılan Blackberry 10 hakkında her geçen hafta yeni bilgiler geliyor. Blackberry “kurtarıcı” gözüyle baktığı bu telefon için çok çalışıyor belli ki. Bu uzun bekleyişten sonra sonunda çıkacak telefonun çözünürlüğü de belli oldu. ...

Devamını oku »

BlackBerry 10 resmen tanıtıldı

BlackBerry 10 resmen tanıtıldı

Amerika’da gerçekleşen BlackBerry World etkinliğinde RIM, 10’u resmen tanıttı. Kanadalı şirketin hedefinde QNX işletim sistemi ile pazara tekrar dönmek var. BlackBerry 10’da üzerinde durulan konu ağırlıklı olarak kolay kullanımlı dokunmatik faaliyetler olmuş. Bu sayede kullanıcıların kolay parmak hareketleriyle menüler arasında ...

Devamını oku »
Yukarı Çık