530

Hiçbir zaman hediye istemezler ama yine de biz senede bir kere de olsa onları mutlu etmek için annelerimizin bu özel gününü es geçmek istemeyiz. Zaten aldığımız çoğu hediye de kişisel ürünlerden ziyade, eve yönelik ihtiyaçlardır. Çünkü anneler için önce evi yani yuvası önemlidir. O yüzden istekleri dahi ev eşyaları doğrultusundadır. Bu fedakar annelerimizin yüzünü senede bir de olsa güldürmek için sizlere Teknosa’da yer alan çok güzel ürünler seçtik. Bakalım beğenecek misiniz?

Samsung Galaxy A11 Black Akıllı Telefon

Anneler için en kişisel hediyelerden biri bir akıllı telefon hediyesi olacaktır. Üstelik bunun için fahiş fiyatlar ödemenize gerek yok çünkü Samsung Galaxy A11 Black akıllı telefon son derece uygun fiyatlarda olmasına rağmen işinize yarayacak ve kullanışlı tüm özelliklere sahip. Ön kamerası 8 megapiksel olup, arka kısmında bulunan 3lü kamerası 13 megapikseldir. Ayrıca 2 GB RAM ve 16 GB’lık da bir hafızaya sahip bu telefon oldukça ince ve şık yapısı ile dikkatleri üzerine çekiyor. En güzel anneler günü hediyesi için bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Xiaomi Mi Mijia 1C Robot Vacuum Mop Akıllı Robot Süpürge 

Çoğu annenin teknoloji ile arası pek iyi olmamıştır ama bu ürün sayesinde zahmete gerek kalmadan süpürge yapıldığını öğrendiklerinde eminiz ki teknolojiyi daha çok sevecekler. Xiaomi Mi Mijia 1C Robot Vacuum Mop Akıllı Robot Süpürge sayesinde artık eğilip doğrulmalarına hatta oturdukları yerden kalkmalarına bile gerek yok. Çünkü bu robot süpürge kendi işini kendisi görebiliyor. Size de annenizi mutlu etmek kalıyor.

Philips Essential Thermoprotect Saç Düzleştiricisi 

Ev aletinden çıkıp yine kişisel bir hediyeye dönüyoruz. Oldukça uygun bir fiyata sahip bu hediye, kişisel bakımına önem veren annelerimiz için harika bir hediye olacak. 2 farklı sıcaklık ayarı ve keratin ile seramikten oluşun plakaları sayesinde saçları korur ve yanmasını engeller. Rahatlıkla saça şekil verilmesini ya da düzleştirilmesini sağlar. Philips Essential Thermoprotect Saç Düzleştiricisi anneler günü için annenize özel en güzel hediyelerden biri olacak. Bu ya da buna benzer daha birçok ürün için markanın internet sitesine girebilirsiniz.

Arzum Okka Minio Türk Kahve Makinesi

Kahveye düşkün anneler için en ideal hediyelerden birisi hiç şüphesiz Türk kahvesi makinesi olacaktır.  Bol köpüklü ve ideal kıvamda yapılan kahveler, kahve saati için ideal. Ayrıca Arzum Okka Minio Türk Kahve Makinesi sayesinde kahvenin taşıp taşmayacağını merak etmenize de gerek yok çünkü taşmayı algılayacak sensörler sayesinde hem ışıklı hem de sesli uyarılarla kahvenizin piştiğini haber verecek.

Samsung AH A+++ Enerji Sınıfı 9 Kg 1400 Devir Inox Çamaşır Makinesi 

Hem eviniz hem de anneniz için en güzel hediye şüphesiz beyaz eşyalar olacaktır. Bunların arasında en iş gören alet de çamaşır makinesi diyebiliriz. Samsung AH A+++ Enerji Sınıfı 9 Kg 1400 Devir Inox Çamaşır Makinesi sayesinde annelerimizin işi epey kolaylaşacak, çamaşırlarımız ise pırıl pırıl olacak.

A+++ sınıf olması nedeniyle enerjiden maksimum tasarruf sağlayan bu makine akıllı cihazlar üzerinden de kontrol edilebilmektedir.

Bu ve bunun gibi daha birçok anneler günü hediyesi için Teknosa, avantajlı fiyatları ile sizlerin yanında. Sitenin internet adresine www.teknosa.com üzerinden ulaşabilirsiniz.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

530
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir