519

Konfor ve şıklığı birlikte sunan adres dagi.com.tr Dagi ile Evde Şık Giyin! Çocuklarınız ya da sevdikleriniz için sunduğu bu modellere göz atın! Sitede, çeşitli kategorilere ait binlerce ürünü birlikte bulmanız mümkün olacak. Kadın, erkek ve çocuklara özgü modeller ile tanışın.

dagi.com.tr rahatlığa düşkün ve şıklıktan vazgeçmeyen bireylerin tercihi. Çeşit çeşit ürünler, farklı beden ölçüleri ve renkleri ile sizinle. Hemen tıkla, uygun fiyatlı ya da indirimli olan ürünleri stoklar erimeden kaçırma.

Yeşil 3 İpllik Ribana Kız Çocuk Eşofman Altı

dagi.com.tr kaliteli ürünleri elde etmek seninde sevdiklerinin hakkı.

Yeşil 3 İpllik Ribana Kız Çocuk Eşofman Altı, kız çocuklar için tasarlanmış bir model olup; 5 yaştan 12 yaşa kadar beden ölçüsüne sahiptir. Ürün yan cepli olarak imal edilmiş ve düz paçadır. Bel kısmı bant olarak imal edilen model, bağcıklı yapıya sahiptir. Kumaşı yumuşak bir dokuda ve %50 pamuk %50 polyester doku olarak üretilmiştir. Ürün şuan indirimli bir model olup cebini de düşünür. Fırsatlar sona ermeden, tıkla!

Haki Uzun Kol Pijama Takımı

dagi.com.tr pijama takımları ile sevdikleriniz ya da evlatlarınız için rahat ve şık modeller sunuyor.

Haki Uzun Kol Pijama Takımı, haki renk olarak tasarlanmıştır. 4 yaştan 13 yaşa kadar beden seçim hakkına sahip olarak size kolaylık sunar. Ürün üstü düz; alt kısmı desenli şekilde model olmuştur. Kol ve ayak bilekleri ile bel kısmı bantlı şekilde oluşturulmuştur. Yuvarlak yaka model olup, pamuklu bir kumaşa sahiptir. Üründe %100 pamuk malzeme kullanılmıştır. Bu sayede model; erkek çocuklarınız için gece boyu rahat ve iyi bir nem emici olarak konfor sunar.

Pamuklu Basic Eşofman Alt

dagi.com.tr çeşitli beden ölçüleri ile seçim şansı sunduğu ürünler; size konfor sunar.

Pamuklu Basic Eşofman Alt, adından da anlaşıldığı üzere pamuk malzemeden üretilmiştir. %100 pamuk kullanılan model; terleme yapmaz. Uzun yapıda ve paça lastikli detay olarak tasarlanmıştır. Modelin 4 yaştan 13 yaşa dek beden ölçüsü bulunmaktadır. Günlük ya da sportif aktiviteler için kullanımı ideal bir ürün olarak; kız çocuklarınız rahat edecek.

Pembe Yanları Şerit Eşofman

dagi.com.tr rahat modelleri ve özgün tasarımları ile kız çocuklarına çok yakışacak ürünler sunuyor. Görmek için tıkla; şuan geçerli olan indirimleri kaçırma.

Pembe Yanları Şerit Eşofman, kız çocukları için imal edilmiş bir üründür. Modelin 4 yaştan itibaren 13 yaşa kadar beden seçim şansı bulunur. Ürün; geniş bir kesime sahip olup, bel kısmı rahat şekilde olması için bantlar sunulmuştur. Paça kısmı, düğmeli olup bol paça tasarıma sahiptir. Ürüne şıklık kazandırılması açısından, tam boy yan kısmı beyaz şeritli olarak imal edilmiştir. Ürün kumaşı, %100 pamuk olup yumuşacık bir yapıya sahiptir. Bu dokusu sayesinde, terleme oluşturmaz ve nefes alabilir kumaşı ile rahat hisse vesile olur.

Çin Mavisi Baskılı Sweatshırt

dagi.com.tr çocuklarınızın hem sağlığını hem rahatlığını; en az sizin kadar düşünüyor.

Çin Mavisi Baskılı Sweatshırt, bebeklikten 13 yaşa kadar beden seçim şansı sunar. Model, çin mavisi renk olarak imal edilmiş ve baskılı olarak tasarlanmıştır. Yuvarlak yaka modeli sayesinde giyip çıkarırken, çocuklarınız için rahatlık sunar. Baskı kısmı; ürünün ön ve göğüs kısmından karna kadar olarak yapılmış büyük bir modeldir. Ürün kumaşı %100 pamuk olarak; değerli yavrularınızın, sağlıklı kumaşı ile gün boyu rahat etmesini sağlar.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

519
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir