537

Davet Çok, Elbisem Yok ya da marka adıyla DCEY, satılık elbiselerden kiralık aksesuarlara binlerce ürünü müşterileriyle buluşturuyor. Gelinlikten takılara davette ihtiyacınız olacak her şeyi tek adreste bulmanızı sağlıyor. Nişan var ama elbiseniz mi yok beklemeden markanın sitesine bakın.

Lana Elbise

Lana Elbise partilerde fark edilmenizi sağlayacak. Minimum 4 gün için kiralanabilen elbiseyle çeşitli yardım kuruluşlarına bağış yapıyorsunuz. Payet işlemeleri, kabarık olan kıyafetin yakası çapraz tül detayına sahip. Bej renkli elbisenin midi boyu altına giyeceğiniz tek bant topuklu ayakkabıyla uyum içinde olur. Bu zarif kıyafeti istediğiniz davette rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Britney Çiçek Desenli Elbise

Yemek yahut parti davetlerinde en çok zorlanan hamilelerdir. Kendilerine uygun kıyafeti bir türlü bulamazlar. Britney Çiçek Desenli Elbise gündüz davetlerinde hamilelerin giyebileceği tarzdadır. Tek omuz detayı ve derin yırtmacı oldukça seksi görünmenizi sağlar. Ama elbisesinin çiçek desenleri de masumiyet katar. Plaj partilerine uygun bir tercih olabilir. Altına sandalet giyilerek rahat yürünebilirken topuklu ayakkabıyla daha gösterişli partilere katılabilirsiniz.

Crush Kırmızı Elbise

Sadelik bana göre değil dikkat çekmeliyim diyorsanız Crush Kırmızı Elbise en doru seçim olur. Straplez yaka, tek omuz elbisenin göğüs kısmında boncuk işlemeleri var. Bel kısmındaki ek parça ile derin bacak dekoltesi tüm ilgiyi üstünüze toplar. Ayrıca omuzdan aşağıya inen parça elbisenin daha gösterişli olmasını sağlıyor. Gece için uygun kıyafetle gittiğiniz yerlerde odak nokta olursunuz.

Gisele Tulum

Davetlerde rahatlık isteyenlere en uygun seçim Gisele Tulum. Gizli fermuarlı, cutout ayrıntısı olan askılı kıyafet eflatun rengiyle çok hoş duruyor. Kalın çapraz askılar ve göğüs altındaki dekolte dişilik katıyor. Uygun ayakkabı ile makyaj sonrasında gecenin yıldızı olabilirsiniz. Saten kumaştan üretilen tulum akşamki davette kurtarıcınız olabilir.

Davet Çok, Elbisem Yok kadınların kıyafet- takı problemine çözüm buluyor. Sanal dene kabinlerinde istediğinizi ürünün üzerinizdeki duruşunu görebiliyorsunuz. Doğru davet elbisesini bulmak için https://www.davetcokelbisemyok.com/tr/ hemen git.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

537
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir