526

İhtiyacınız olan tüm ürünleri bulabileceğiniz, sürdürülebilirlik projesine destek sağlayarak üretim gerçekleştiren Desa, modayı takip eden koleksiyonları ile şıklığınıza şıklık katacak. Canlı renkleri ve stil sahibi kombinleri ile tarzını konuşturabilirsiniz.

Alicia Konyak Kadın Deri Kapüşonlu Ceket 

Yakası gömlek model ve önde bulunan düğmelerin tamamı deri kaplanmıştır. Üst kısımda iki adet kapaklı ve çıtçıt düğmeleri kaplanmış cepleri bulunur. Tamamı koyun derisinden üretilmiş ve astar eklenmiştir. Sürdürülebilirlik projesi kapsamında tasarlanmış ve uluslararası akreditasyona sahip bir üründür. Sıfır karbon ayak izi projesi ile en kaliteli deriler kullanılmış, doğaya ve insana duyarlı üretim gerçekleştirilmiştir. Alicia Konyak kadın deri kapüşonlu ceket istenildiğinde kapüşonu çıkarılarak da kullanılabilir. Sepette %40 indirimle satışa sunulmaktadır.

Kalle Taba Kadın Deri Ceket 

İçerisinde astar bulunan deri ceket %100 koyun derisinden üretilmiştir. Bedeninize tam oturarak fit bir görüntüye sahip olmanız için tasarlanmıştır. Kalle taba kadın deri ceket ön kısımda metal fermuarı ve yakası hakim model şeklinde klasik bir şıklık etkisi yaratmaktadır. Yaka kısmında bir adet çıtçıt düğme bulunur. Görselinde geometrik bir parçalanma deseni uygulanarak spor şıklığa da uygun hale getirilmiştir. Ön kısmında yanlardan açık cep kullanılmıştır. Sıfır karbon ayak izi projesine uygun üretim kapsamındadır. Satın almak için sepetinize eklediğiniz taktirde %40 indirimden yararlanabilirsiniz.

Audrey Bordo Kadın Deri Mont

Hakim yaka detayında bir adet çıtçıt düğme kullanılmıştır. Vintage karartma efekti tamamen el işçiliği ile oluşturulmuştur. Günlük hayatınızda kullanmanız için şık ve rahat bir modeldir. Astarlı çalışılmış ve %100 gerçek koyun derisi kullanılarak üretilmiştir. Yanda bulunan iki adet cepte metal fermuar ile koruma sağlanmıştır. Sağ göğüs kısmında eğik duruşlu ve metal fermuarlı üst cep yer alır. Audrey bordo kadın deri mont en iyi kalitedeki deriler ve sıfır karbon ayak izi projesine uygun şekilde üretilmiştir. %40 indirim fırsatından yararlanarak satın alabilirsiniz.

Agostino Siyah Erkek Deri Ceket

Kollarındaki dekoratif dikişler sayesinde hareketlilik kazanmıştır. Rahat kalıbı günlük hayatınızda kullanmak için idealdir. Alt kısımda yandan iki tane metal fermuarlı cep çalışılmıştır. Agostino siyah erkek deri ceket %100 koyun derisi ve astarlı şekilde üretilmiştir. Sepetinize eklediğinizde %40 indirim ile satın alabilirsiniz.

Siyah Cirocco Erkek Deri Ceket 

Farklı bir yaka çalışılmış ön alt kısma metal fermuarlı ikişer adet cep görüntüsü yapılmıştır. Çift fermuarlı ceplere giriş üst kısımdandır. Sol göğüste metal fermuarlı bir cep daha bulunur. Siyah Cirocco erkek deri ceket tamamı koyun derisinden üretilmiş, astar ve kırmızı dikiş detayları kullanılmıştır. Sepette %40 indirim fırsatı bulunan deri ceketi Desa ile satın alabilirsiniz. https://www.desa.com.tr/ ‘de avantajlı indirimlerle gerçek deri kullanılan ceketlere siz de sahip olabilirsiniz.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

526
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir