540

Emel Pırlanta, müşterilerine özel fırsatlar sunarak değerli mücevher alışverişini daha erişilebilir kılmaya devam ediyor. Şirket, şimdiye kadar görülmemiş yüksek indirimlerle müşterilerini karşılıyor ve pırlanta alışverişini cazip hale getiriyor. Benzersiz fırsatlar, müşterilere yüzde 50’ye varan indirim imkanı sağlıyor.

Ay Yıldız Sarı Kırmızı Erkek Bileklik

Türk kültürünün vazgeçilmez sembolü olan ay ile yıldızın zarafeti ve özgünlüğü ile fark yaratan Ayyıldız sarı kırmızı erkek bileklik tasarımına eşsiz anlam katıyor. Sarı ve kırmızı renkler Türk bayrağının renklerinin yanı sıra aynı zamanda taraftarlar açısından da hem milli grup hem de bağlılık duygusu yaratıyor.

İncelikle işlenen ürün 0.01 karat pırlanta taşı ile zenginleştirildi. Muhteşem parlaklığının yanında kesimi ile dikkat çekerken F renk ve SI berraklık özellikleri kalitesini üst düzeye çıkarıyor.

Gerek estetik tasarımı gerekse kaliteli malzemeleriyle erkeklerin özel anlarına şıklığın yanında zarafet katıyor. Yuvarlak kesimli pırlanta taş hem klasik hem de zamansız tasarımı desteklerken detaylar özenle işlenmiş durumda.

0.17 Karat Pırlanta Kelebek Kolye

Her dönem lüksün simgesi olan pırlanta takılar halen kadınların tercihi olmaya devam ediyor. 0.17 karat pırlanta kelebek kolye hem zarif görünümü hem de özgün tasarımıyla dikkat çekiyor. 25 pırlanta taşıyla süslenmiş olmasının yanında taşları yuvarlak kesimi pırlantanın doğal ışıltısını en iyi şekilde ortaya çıkarıyor.

Taşlar F renk skalasında yer alırken SI berraklığına sahip. Kelebek tasarımı ürüne zarif hava katıyor, kelebeğin özgürlük, dönüşüm ve güzellik sembolü kabul edilmesinden kaynaklı olarak sembolizm açısından da anlam taşıyor.

0.17 Karat Pırlanta Baget Yüzük

Zarif tasarımı ve değerli taşları ile dikkat çeken 0.17 karat pırlanta baget yüzük özel bir mücevher. İncelik ve işlenmiş pırlanta taşıyla zenginleştirilirken baget kesim kendine özgü parlaklığı ile ışıklığını vurguluyor.

0,05 karatlık yuvarlak kesim taşlarla zenginleştirilen ürün daha fazla ışıltılı görünürken tasarımın bütünlüğünü ve estetiğini güçlendiriyor. Ana taş 12 yuvarlak kesimli pırlantadan oluşurken F renk derecesine sahip.

Pırlanta alışverişinde kalite, güven ve uygun fiyat arayanlar için Emel Pırlanta’nın özel indirimleri kaçırılmayacak fırsat sunuyor. Kampanya süresince emelpirlanta.com adresini ziyaret ederek avantajlı indirimlerden faydalanabilirsiniz.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

540
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir