531

Kadınların mutfağında her zaman ayrıcalıklı yere sahip olan Emsan ürünleri klasikliğin verdiği sadeliği modern çizgiler ile buluşturuyor. 70’li yıllarda mutfağımıza giren ürünler o tarihten bu yana şıklığı ve kalitesi ile baş köşede kendine yer buluyor.

Emsan Gama Su Yeşili Termos 2 Litre

304 kalite Emsan çeliği ile üretimi gerçekleştirilen Emsan gama su yeşili termos 2 litre kapasiteye sahip. Sıcak ve soğuk içeceklerin derecesini uzun süre koruyan ürün vakumlu izolasyon kapağı ile son derece pratik bir kullanım sunuyor. Özel dış yapısı sayesinde parmak izi bırakmadığı gibi aynı zamanda kaydırmaz alt silikon tabana sahip.

Emsan Bella Gusto Kırmızı Stand Mikser Mutfak Şefi 1300w 5 Lt

6 kademeli hız ayarı ile birlikte 3 farklı aparata sahip olan Emsan bella gusto kırmızı stand mikser mutfak şefi bir mikserden çok daha fazlasını sunuyor. Paslanmaz çelik karıştırma kabı 5 litre kapasiteye sahip ve uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Kayış sistemi sayesinde en iyi karıştırma sonucu elde ediliyor. Sıçrama önleyici kapağı sayesinde mutfakta kadınların işini kolaylaştırıyor.

Emsan Beykoz 6 Kişilik Kahve Fincanı Takımı 90 Ml

Benzersiz tasarımının yanı sıra aynı zamanda gold ışıltıları ile kahvenin lezzetini şıklığa dönüştürüyor. Emsan Beykoz 6 kişilik kahve fincanı takımı 6 fincan ve 6 fincan tabağından oluşuyor.

Emsan Cemre İndüksiyon Tabanlı 8 Parça Çelik Tencere Seti

Emsan kalitesi ile sunulan sağlıklı ve lezzetli yemekler hazırlamaya uygun Emsan Cemre indüksiyon tabanlı 8 parça çelik tencere seti dayanıklılığı ve kullanışlılığı ile öne çıkıyor. Paslanmaz çelikten üretilen ürün elde ve bulaşık makinesinde yıkanıyor.

Emsan Arya Döküm Kek Kalıbı Golden Pink 24 Cm

24 cm ölçüye sahip olan kek kalıbı bir mutfak klasiği olmaya devam ediyor. Emsan Arya döküm kek kalıbı golden pink içi ve dışı yanmaz ve yapışmaz granit kaplama. Isıyı içten dışa eşit şekilde dağıtarak keki tam ayarında pişiriyor. Yılların verdiği deneyimi mutfağa yansıtan Emsan markası sofralara ayrıcalıklar kazandırmayı sürdürüyor. Anneler gününe özel indirimli ürünleri emsan.com.tr adresinde görüp satın alabilirsiniz.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

531
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir