521

Fotoğraf makineleri eskiden sadece bunu iş olarak kullanan insanlarla bulunurken günümüzde birçok insan fotoğraf çekmeyi bir hobi haline getirmiştir ve fotoğraf makinesi edinmiştir. Artık fotoğrafçılığı profesyonel olarak yapmadan kendiniz geliştirmek ve keyifli vakit geçirmek için fotoğraf makineleri satın alabilirsiniz. Ancak hangi makineyi alacağınız gibi konularda pek bilgili değilseniz bunun için en doğru adres MediaMarkt üzerinden incelemek ve tüm bilgileri görmektir. Aksi halde istediğiniz performansı sergilemeyen bir ürün satın alıp üzülebilirsiniz.

CANON 850D 18-135 USM DSLR Kamera

24 megapixel çözünürlüğe sahip CANON 850D 18-135 USM DSLR Kamera, en popüler kameralar arasında yer almaktadır. 24.1 fotoğraf çözünürlüğü ile oldukça net ve keskin fotoğraflar çekebilir, tüm ayrıntıları fotoğraf karesinde görebilirsiniz. Saniyede 7.5 kare çekimi özelliği ile özellikle anlık çekimlerde kullanılmak için uygun bir kameradır. Bununla birlikte uzun süreli çekimlerde de her anı kaydetmek adına müthiş bir tercih olacaktır.

Keza hareketli çekimler için de oldukça yüksek bir rakam olduğunu söylemek mümkündür.

Japonya’da üretilen CANON 850D 18-135 USM DSLR Kamerayı taksitli bir biçimde satın alma fırsatı sunan MediaMarkt sayesinde bu ürünü oldukça uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

NIKON Z50 DX 16-50 Aynasız Kamera Siyah

Toplam çözünürlüğü 20 megapixel olan kamera birçok fotoğrafçının ilk tercihleri arasında bulunmaktadır. Taşınma kolaylığı ve oldukça hafif olması sayesinde yanınızda her an bulundurabileceğiniz bir üründür.

Sadece siyah renge sahip olsa da , siyah profesyonel kameralar arasında en sevilen renktir. Bluetooth bağlantısına sahiptir ve her fotoğrafı kolayca aktarabilmenizi sağlar. Kabloya ihtiyacınız kalmaz. Tayland üretimli NIKON Z50 DX 16-50 Aynasız Kamera Siyah birçok insan tarafından tercih edilmektedir ve 2 yıl garantilidir.

NIKON Coolpix P1000 Kompakt Fotoğraf Makinesi Siyah 

26 megapixel çözünürlüğe sahiptir ve şık aynı zamanda retro görüntüsü ile dikkat çeken bir üründür. Görüntü sabitleyicisi optiktir yani elektroniktir. Retro görüntüsüne rağmen gelişmiş ve oldukça teknolojik bir üründür. Yüz tanıma teknolojisine de sahiptir ve insan çekimlerinizi rahatlıkla odaklayabilirsiniz. En arkadaki yüzü bile okuma becerisine sahip bir üründür. Tayland seri üretimli NIKON Coolpix P1000 Kompakt Fotoğraf Makinesi Siyah ürün kullanıcıların özellikle de Retro görüntüye sahip kameraları tercih edenlerin sevgisini kazanmıştır.

SONY ZV1 Vlog Kamera Siyah

20.1 megapixel çözünürlüğe sahiptir ve bu tarz kameralar için oldukça yüksek bir oran olduğunu söylemek gerekmektedir. Değişken açılı bir LCD ekrana sahiptir ve her türlü açıdan çekim yapabilirsiniz. Bluetooth kolları ile kullanılabilir ve genelde eğer fotoğrafçılığı meslek olarak yapmıyorsanız veya sık sık video çekiyorsanız sizin için harika bir kameradır. SONY ZV1 Vlog Kamera Siyah bavulunuzda asla yer kaplamaz ve öz çekimler ve videolar için en çok tercih edilen ürünlerden biridir.

SONY Alpha A7II+28-70mm f3.5-5.6 Lens 

43.6 megapixele sahiptir ve tam bir profesyonel fotoğraf makinesidir. Fotoğrafçıların en çok tercih ettiği ürünlerden biri haline gelmiştir. 24.6 fotoğraf çözünürlüğü ile en net fotoğrafları ortaya çıkarabilirsiniz. SONY Alpha A7II+28-70mm f3.5-5.6 Lens tüm ayrıntıların görüldüğü kaliteli fotoğraflar için doğru bir tercih olacaktır. Birçok lens ile de uyumlu olması sayesinde oldukça başarılı bir ürün olduğunu göstermektedir.

CANON EOS RP Body EF Mount Adaptör Fotoğraf Makinesi 

26.2 megapixel ile kendi benzeri ürünleri arasında oldukça iyi bir sıralamada olan bu ürün, megapixel kalitesi kadar da fotoğraf çözünürlüğüne sahiptir. CANON EOS RP Body EF Mount Adaptör Fotoğraf Makinesi, Bluetooth ile birlikte Wi-Fi ile de bağlantı sağlayabilmektedir. Bu da internet çeken her yerde rahatlıkla aktarma yapabileceğinizi gösterecektir. Seri çekim modu ile özellikle uzun vadeli çekimler için birebir bir üründür. Anlık hareket eden çekimler için de tercih edilmektedir.

Popüler kamera çeşitlerinden biri olmakla birlikte fotoğrafçı olsanız da olmasanız da tercih edebileceğiniz bir üründür.

Bu kameralara ve daha fazlasına MediaMarkt sayesinde ulaşabilirsiniz. https://www.mediamarkt.com.tr/?ref=logo_rh üzerinden birçok kameraya erişebilir ve size en uygun olanını uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

521
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir