519

DCEY sayesinde özel günlerinizde ne giyeceğim sorusu ile uğraşmadan kendiniz için uygun alternatifi bulabilirsiniz. Bu harika elbise koleksiyonunda istediğiniz ürünü dilerseniz satın alabilir dilerseniz de kiralayabilirsiniz. After Party için uygun olan ürünlerden gelinlik modellerine kadar farklı birçok kategoriye erişim sağlamanız mümkündür. Geniş beden aralığı ile her kadının kendine uygun marka kıyafetleri tercih etmesi için uygun imkan sunulmaktadır.

Diamira Elbise

Diamira Elbise modeli klasik dokudan vazgeçemeyen kişiler için en sevilen alternatiflerden biri olacaktır. Uzun boylu hanımların severek kullanabileceği seçeneklerdendir. Adrıanna Papell kalitesini yakından hissetmek için en doğru modellerden bir tanesidir. İç kısmında ince askılı bir yapısı bulunurken üst kısmında omuzları kapatan tül bölümü ile memnuniyet uyandırmaktadır. Sunulan bu tasarım sizi gecenin en şık kadınlarından biri yapacak.

V Yaka İnce Askılı Gece Elbisesi

V Yaka İnce Askılı Gece Elbisesi şıklık ve göz alıcılık konusunda katıldığınız ortamın en iddialı isimlerinden biri olmanızı sağlayacak! Gümüş rengin ön planda olduğu bu uzun elbise modeli sayesinde harika tasarımın tadını çıkartabilirsiniz. Modeli dilerseniz daha iddiasız ayakkabı ve çanta alternatifleri ile bir arada kullanabilir ve tasarımı kendi tarzınız ile özdeş bir hale getirebilirsiniz. Aıdan Mattox tasarımlarından hoşlanan kişiler için harika bir alternatif olacaktır.

Gri Taş Ve Püskül Gece Elbisesi

Gri Taş Ve Püskül Gece Elbisesi modeli klasik ve gotik bir tarzdan hoşlanan kişilerin dolaplarında yer verebilecekleri en asil alternatiflerden bir tanesidir. Özellikle tasarımın bedene oturan hoş yapısı Moonglade markasının imza dokunuşları arasında kendini göstermektedir. Hem parlak hem de püsküllü detayları bir arada bulundurmasına rağmen şıklık ve zarafeti bir arada sunabilen nadir seçeneklerden biri olduğunu da hatırlatmak gerekmektedir. Hem iddialı hem de şık bir görünüm elde etmek isteyen kişilerin kesinlikle dolabında yer alması gereken seçeneklerdendir.

Sequin Drape Elbise

Sequin Drape Elbise mini elbiselerden hoşlanan kişiler için harika alternatiflerden bir tanesi olacaktır. Özellikle tasarımın bedene oturan hoş yapısı ile modern ve iddialı bir görünüm elde edebilirsiniz. Elbisenin hemen ön kısmında bir drape mevcuttur. Gümüş renk ile bu harika görsel şölen bir araya geldiği zaman katıldığınız ortamın en iddialı isimlerinden biri olacağınız açık!

Catalina Helenistik Elbise

Catalina Helenistik Elbise; iddiasız ama oldukça şık, göz alıcı ama aynı zamanda da zarif seçeneklerden hoşlanan kişiler için harika bir seçenek olacaktır. DCEY markasının en sevilen seçeneklerinden biri olan bu Helen tarzı elbise ile zarifi bir çantayı ve iddiasız bir ayakkabıyı kombinleyerek, ortamın en çabasız şıklığını yakalayabilirsiniz. davetcokelbisemyok.com linki üzerinden anlık olarak erişim adımını tamamlayarak isterseniz kiralamak için isterseniz de satın almak için birçok farklı alternatiften istifade edebilirsiniz.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

519
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir