556

Şıklığı tamamlamasının yanı sıra kaliteli ve doğal materyaller ile üretilen çoraplar ayak sağlığını koruyarak yaşam kalitesini arttırıyor. Çorap Toptancısı kaliteli materyallerden üretilen çorapları tüketicinin tercihine sunuyor!

Bolero Orijinal Lisanslı Rafadan Tayfa Baskılı Çocuk Çorabı Hayri

TRT rafadan tayfa lisanslı ürün olan bolero orijinal lisansları rafadan tayfa baskılı çocuk çorap modeli ezberleri bozuyor. Çocukların maceradan maceraya koşmasına destek sağlayan Bolero orijinal lisanslı rafadan tayfa baskılı çocuk çorabı Hayri modeli %80 pamuk %18 polyamid ve %2 elestan özelliklere sahip.

TRT’nin en sevilen çizgi dizisi rafadan tayfa çorapları hem kalitesi hem de yumuşak dokusu ile tüm gün çocukların ayağında eğlence ve konfor sağlıyor. 3 aylıktan 11 yaşa kadar çeşitli alternatifler ile sunulan ürünlerde kalite öne çıkıyor.

Bolero Orijinal Lisanslı Kral Şakir Baskılı Çocuk Çorabı Disko 

Cartoon network kral Şakir lisanslı ürün olan bolero orijinal lisanslı kral Şakir baskılı çocuk çorabı disko en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Aslan kral Şakir’in efsane çorabı %80 Pamuk,%18 polyamid ve %2 elestan malzeme kullanılarak üretildi. Çocukları şenlendirmeye hazırlayan çorap kalitesi ile farklılığını ortaya koyarken 3 aydan 11 yaşa kadar çeşitli beden seçenekleri ile tercih ediliyor.

Bolero Erkek Çocuk 2’li Bambu Çorap

%100 bambu ipinden üretilen bolero erkek çocuk 2’li bambu çorap modeli çocukların bulutların üzerinde yürümesini hissettiriyor. Herhangi bir kimyasal ürün kullanmadan sadece bambu ağaçlarından imal edilen orijinal bambu çocuk çorabı %75 bambu yapısının yanı sıra aynı zamanda %23 polyamid ve %2 elestan’dan oluşmakta.

Bolero 2’li Erkek Çocuk Bambu Çorap Gamer

Özellikle okula giden çocukların ayağını koruyan ve sağlıklı ayak yapısını destekleyen bolero 2’li erkek çocuk bambu çorap gamer %100 bambu ipinden imal edildi. Herhangi bir kimyasalın bulunmadığı ürün orijinal yapısı ile öne çıkıyor.

Türkiye’deki zincir marketleri tedarikçisi olan kalite ve güvenin tek adresi Çorap Toptancısı piyasadaki en sevilen ve en kaliteli ürünleri tüketiciler ile buluşturuyor. Türkiye’nin her yerinden coraptoptancisi.com adresinden tek tıkla ulaşılan çorap modelleri alıcılarına ulaşıyor.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

556
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir