532

fast_pay

Denizbank’ın ilk başta sadece kendi müşterilerine sunduğu, ancak ardından tüm bankaların kullanıcıların kullanımına açtığı mobil uygulama FastPay’de yeni gelişmeler var. Geçtiğimiz dönemde arayüzünü tamamen yenileyip daha pratik ve kullanışlı hale getiren FastPay, artık sesli komutlarla para çekme işlemi de yapıyor. Para gönderme, alma ve kartsız işlemleri hiçbir ücret ödemeden yapabileceğiniz FastPay, yeni sesli para çekme işlemini bir video ile tanıttı.

fastPay kullanıcılara sunulduktan 9 ay sonra 250 binden fazla kişi tarafından kullanılmaya başlayan ve kısa bir süre önce arayüzünü tamamen değiştiren fastPay, şimdi de daha önce yapılmayan bir özelliği devreye alarak ses ile para gönderecek.

Herhangi bir tuşa basmadan tamamen sesiniz ile yönetebileceğiniz fastPay uygulaması DenizBank atmlerinden para çekme işlemini yapabielcek. fastPay ile uygulamayı çalıştırıp Para Çek tuşuna basın ve ne kadar çekim yapacağınızı söylemeniz yeterli. Daha sonrasında belirttiğiniz tutar doğruysa onaylayıp paranızı çekebiliyorsunuz.

fastPay’ın bu özelliğinin ilgi görüp görmeyeceği konusunda şuan ilgi görüp görmeyeceği konusunda şuanda herhangi bir şey söylememiz mümkün olmasada ilerleyen zamanlarda bu değişikliğin kullanımı ile ilgili raporlar yayınlayacağız. Uygulamanın kullanımı ile ilgili tanıtım videosunu da buradan izleyebilirsiniz.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

532
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir