528

Çin’de olan teknoloji üretici Honor merkezi Shenzen’dir.  Hizmeti küresel çapta olan bir teknoloji firmasıdır. Bu firma ise yeni üretimini yaptığı telefonunun tanıtımını gerçekleştirdi.

Honor 8S 2020 Özellikleri

Küresel etkisi olan firma yeni tanıtımını yaptığı telefonun özellikleri ilgi çekici bulunuyor. Oldukça geniş bir ekranı olan telefonun genişliği 5.71 inç’lik ekran büyüklüğündedir. 720×1520 piksel ekran çözünürlüğü sunan firmanın son model telefonu renk kalitesini merak edenlere sundu. Honor teknoloji şirketinin yeni ürünü 2 GHz hızında çalışan bir MediaTek Helio A22 işlemciyi içerisinde barındırıyor.

Fotoğraf çekmede kalitesini konuşturacak olan Honor 8S 2020 telefonu ön yüzünde 5 megapiksel kamera bulunduruyor. Ön yüzündeki kamera ise f/2.2 diyafram aralığına sahiptir. Arka yüzde de kamerası bulunan cihaz ise bu kamerasını tek bir konumda yerleşimini yapmıştır. Tek konuma yerleşen arka kamerası 13 MP çözünürlüğüne sahiptir.  Arka kameranın diyafram değeri f/1.8’dir.

3020 mAh batarya gücüne sahip Honor 8S 2020 uzun pil ömürlü bir telefon olacağa benziyor. Cihaz şu an için Android9 yüklemesine sahiptir. Bir üst Android10 güncellemesine sahip olabilmesi ise merak konusudur.

15 Yıl İçin %0,64 Tarihi Kredi Faizi Fırsatı


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

528
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir