)
Anasayfa / Tag Archives: iOS 6

Etiket Arşivi: iOS 6

RSS Akışı

iOS 8 kullanım oranı artıyor

iOS 8 kullanım oranı artıyor

Radikal bir tasarımla ile kullanıcılara sunulan iOS 8, ilk döneminde en az aldığı beğeni kadar eleştiri de almıştı. Kullanılırlığı konusunda tartışılan Apple’ın yeni mobil işletim sistemi gelen bilgilere göre kullanım oranını her geçen dönem daha da fazla artırıyor. Şu anda ...

Devamını oku »

iOS 7 için iOS 6 teması

iOS 7 için iOS 6 teması

pw5a29 tarafından iOS 6 teması artık iOS 7 için tasarlandı ve siz de temanızı eski haline getirmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz linkten gerekli dosyaları indirebilirsiniz. iOS 7 hatırladığınız gibi yepyeni bir tasarıma bürünmüş, baştan aşağıya yeniden yaratılmıştı. Bu tasarım ilk ...

Devamını oku »

iOS 6 ve Apple

iOS 6 ve Apple

Apple’ın geliştirdiği en son işletim sistemi olan ve büyük beklentiler oluşturan iOS 6, şirkete büyük uğursuzluk getirdi. Kusursuz bir işletim sistemi, iOS 5’ten sonra birçok hata ile karşımıza sürülen iOS 6 en çok Apple Maps uygulaması ile eleştiri almıştı. Keşke ...

Devamını oku »

iOS 6 indir

iOS 6 indir

iOS 6 çıktı! Apple’ın yeni nesil telefonları için geliştirdiği son işletim sistemi olan iOS 6 bize birçok yeni özellik sunuyor. Ancak iOS’ta göremediğimiz tek özellik ise Google Maps. iOS artık kendi Map sistemini kullanacak. 12 Eylül’de resmi olarak yayımlanan iPhone ...

Devamını oku »

iOS 6’nın yeni özelliği Facebook mu olacak?

iOS 6’nın yeni özelliği Facebook mu olacak?

ios 5’ın Twitter eklentisinin ardından dikkatler Facebook’a çevrilmişti. iOS 6’da da Facebook entegrasyonunun gelişimine kesin gözüyle bakılıyor. WWDC’nin çıkış tarihi yaklaştıkça buna bağlı olarak iOS 6 ile ilgili de haberler gelmeye başladı. WWDC’deki yeni gelişmelere göre sistemin Facebook entegrasyonunun iOS ...

Devamını oku »
Yukarı Çık