543

Microsoft tarafından Surface modeliyle piyasaya çıkarılacak olan mobil cihazın merakla beklenmesi, çalışmaların hızlandırılmasına yol açtı. Özel olarak dijital not defteri yapısıyla piyasaya çıkacak olan akıllı telefon merakla bekleniyor. Akıllı telefon ile ilgili planların elektronik posta üzerinde ele geçirilmesi ve sızdırılmasıyla birlikte bir anda Microsoft’un gelecek planları da basına sızmış oldu. Katlanabilir bir dijital not defteri tasarımı belirlenmiştir.

Henüz Tanıtılmamış Hazır Cihazlar Bulunuyor

Microsoft tarafından özellikle ilerleyen beş yıl içerisinde piyasaya sürüleceği öne sürülen cihaz sayısının her geçen gün arttığı vurgulanıyor. Surface modellerinin daha önce tablet ve akıllı telefon olan modellerinin piyasaya çıkması dikkat çekmişti. İlerleyen yıllarda da bu alanda bir girişim olduğu taktirde hem markanın bu süreçteki rolü hem de yeni yatırım girişimleri son derece önemli bir hale gelecek.

Microsoft tarafından atılan adımlarla birlikte, Andromeda isimli cihazından bahsedilen elektronik postaya göre direkt olarak cihazın yapısı hakkında da bilgiler veriliyor. Dijital not defteri olacak şekilde tasarlandığının öne sürülmesi ise cihaz yapısının en önemli özelliklerinden bir tanesidir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

543
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir