526

Motorola DROID Turbo

Son zamanlarda Motorola’nın akıllı telefon pazarına geri dönmesiyle birlikte çok güzel bir telefonu satışa sunacağı açıklanırken, bu telefonun ismi olarak sürekli Motorola DROID Turbo geliyor. Bu vakte dek internete sızdırılmış olan görseller ve teknik bilgilere telefonun üst segmentte yer alacağını ve çok da güzel bir tasarıma sahip olacağını kanıtlarken dün akşam saatlerinde yeni fotoğraflar da sızdırıldı. Şu an için beklenen tek ekstra bilgi Motorola DROID Turbo fiyatı.

DraoidLanding adlı web sitesinden gelen ilk sızıntının aksine bu seferki kaynak pek de resmi değil. Twitter hesabında halen @evleaks adını kullanan Evan Blass’ın beğeniye sunduğu yeni fotoğraf Motorola DROID Turbo’nun tasarım açısından ne derece başarılı olduğunu gösteriyor. Kevlar arka kapak bu kez özel bir kaplama ile tamamlanmış ve ortaya göze hoş gelen bir tasarım çıkmış. Renk seçenekleri ise kırmızı ve siyah olarak beğeniye sunulmuş.

Söylentiler Motorola DROID Turbo’nun 1440 x 2560 piksel çözünürlüğünde 5.2 inç bir ekrana, dört çekirdekli 2.7 GHz Snapdragon 805 yongasetine, 3 GB RAM’e ve 32 GB dahili depolama alanına sahip olacağını söylüyor. 4K video çekme kapasitesine sahip 21 megapiksel kameraya ise 3900mAh değerindeki özel batarya eşlik ediyor. DROID Turbo’nun öne çıkartılan özelliği de ekstra şarja ihtiyaç duymadan iki gün boyunca sorunsuz hizmet sunması. Üstelik 15 dakikalık bir şarjdan sonra cihazla 8 saat boyunca konuşabileceğiz! Görünen o ki Samsung, HTC ve LG’nin akıllı telefon pazarını domine ettiğinin farkına varan Motorola oldukça sağlam silahlar kuşanmış olarak geliyor.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

526
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir