539

PlayStation Plus üyelerinin her ay heyecanla bekledikleri ücretsiz oyunları firma yetkilileri açıkladı. Buna göre, PlayStation Plus üyeleri 3 Mart ile 6 Nisan tarihleri arasında açıklanan bu oyunları ücretsiz indirip oynayabilecekler. İsmi açıklanan oyunlar ise Shadow of the Colossus’un PlayStation 4 için yeniden uyarlanan versiyonu ve Sonic Forces oyununun 3D olarak hizmete sürülmüş hali olarak duyuruldu.

Oyunlar hakkında kısa bilgi

PlayStation Plus Mart ayı ücretsiz oyunlar arasında ismi açıklanan Shadow of the Colossus,  The Last Guardian’ın yapımcısı Fumito Ueda’nın,  2005 yılında PS 2 için çıkarttığı oyun oyuncuları tarafında çok olarak sevilmişti. Macera sevenler için farklı bir tarzı olan oyun PlayStation 4 için yeniden yapılandırılan versiyonu ile tekrar oyuncularıyla buluşuyor.

PlayStation Plus Mart ayı ücretsiz oyunlarından bir diğeri ise Sonic Forces olarak karşımıza çıkıyor. Bu oyunda pek çok farklı Sonic karakterlerini görme şansını yakalayacak olan Sonic Forces hayranları çok sevineceklerdir.2D olarak yapılan oyun bu versiyonunda 3D olarak denenmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

539
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir