530

Sevgilinize hoş parfümler veya kozmetik setleri arasından istediğinizi seçerek hediye olarak sunabilirsiniz. Bunun için Avon web sitesini ziyaret edenler aradıklarını hızlı bir şekilde bulacaktır. Nitekim beklentileri karşılayan marka, kozmetik denilince akla gelen tüm ürünleri bir araya toplamıştır.

Celebre Kadın Parfüm Seti

Hediyelik setler arasında başı çekenler parfümler oluyor. Sevgiliyi mutlu edecek ürünler arasında parfümler başı çekiyor. Markanın da taleplere uygun olacak şekilde setlerini hazırladığı ve paylaştığı açık durumda. Örneğin Celebre kadın parfüm seti bunlar arasında gösterilir ve:

  • Set içerisinde hoş esintisi ve kabı ile parfüme yer verilir.
  • Vücut spreyi ile deodorantta set içerisine eklenmiştir.

Şık bir görünüme imza atan set hoş hediyelikler arasında gösterilir. Kadınların beğenisini toplayan hediyelerden bir tanesidir. Özellikle de tüm koku esanslarının tek bir kutuda buluşması herkesin dikkatini çekiyor. Nitekim vücut spreyinden parfüme kadar her bir ürün aynı kokuya sahiptir. Hepsini bir arada kullanmanız halinde hoş kokuyu almanız ve dağıtmanız kaçınılmaz olacaktır.

Segno Erkek Parfüm Seti 

Sadece kadınlara değil aynı şekilde erkeklere de özel parfüm setleri hazırlanmıştır. Erkek arkadaşlarına hediye arayanlar bu yönde tercihini yapabilir. Özenle hazırlanan parfüm setleri beğeni toplar ve risksiz hediyelikler arasında gösterilir. Öyle ki markanın parfümleri hemen hemen herkesin beğenisini toplamaktadır.

Segno erkek parfüm seti beğeni kazanan hediyeliklerden bir tanesidir. Son derece şık şişeler eşliğinde sergilenen set içerisinde 75 ml olarak parfüm yerini almıştır. Parfümden ziyade aynı koku esanslarına sahip sprey deodorant bulunuyor. Son olarak ise saç ile vücut şampuanı eklenmiştir. Her biri aynı kokuya sahip olan ürünler tek bir pakette toplanmıştır. Paket içerisine son derece şık şişeler ile eklenen bu parçalar, hoş hediyelikler arasında yerini almıştır.

C Vitaminli Serum ve Altın Maske Bakım Seti 

Set olarak sadece parfümler ve deodorantlar ile sınırlı kalınmıyor. Bunların yanı sıra C vitaminli serum ve altın maske bakım seti tercihinde de bulunabilirsiniz. Adı üstünde C vitamini takviyesinde bulunmak isteyenlerin tercihi bu yönde oluyor. Hatta hoş bir hediyelik olarak da ele alınabiliyor. Sete dair:

  • Canlandırıcı serum 30 ml ebatları ile yerini almıştır.
  • Altın maske de 75 ml olacak şekilde eklenmiştir.

Serum ile maskenin birlikte kullanılması üzerine etkili bir sonuç almak kaçınılmaz olacaktır. Bu sonuçtan memnun olan hanımların sıklıkla sipariş verdikleri ürünlerden bir tanesidir. Aynı zamanda hediyelik olarak alınan ve hoş bir paket eşliğinde sergilenen setler arasında gösterilir.

Luck Erkek Parfüm Seti

Erkek arkadaşına hediye almakta zorluk çekenlerin ilk tercihi parfüm oluyor. Ancak klasik bir parfümden ziyade setlere başvurmak daha anlamlı olacaktır. Örneğin Luck erkek parfüm seti nasıl dikkate alabilir ve tercihinizi yapabilirsiniz. Son derece şık bir parfüm şişesine sahip olan bu ürün, set haliyle herkesin beğenisini toplamıştır.

Beğeni kazanan set içerisinde 75 ml olarak erkek parfümü yerini almıştır. Üstelik sadece erkek parfümü ile sınırlı kalınmamıştır. Bunun yanı sıra içerisinde saç ve vücut şampuanı da yerini almıştır. Şampuan 200 ml olarak tasarlanmış ve set içerisine eklenmiştir. Her bir ürün aynı koku ile beğeni toplar. Her birini kullanarak istediğiniz kokuyu elde eder ve beğeni kazanırsınız.

Maskara ve Göz Kalemi Seti 

Kız arkadaşına hediye aranlar tercihini bu yönde yapabilir. Maskara ve göz kalemi seti her daim ihtiyaç halinde olan ürünleri içerisinde barındırır. Bunun için de beğeni toplayan ve hediyelik olarak tercih edilen ürünler arasında gösterilir. Set içerisinde:

  • Kirpiklerin uzamasını sağlayan maskara bulunuyor.
  • Açılıp – kapanabilen kullanışlı bir göz kalemine yer veriliyor.

Koyu siyah tonlarını beğenenlerin tercihi bu yönde oluyor. Kız arkadaşlarının bu tarz ürünleri beğendiğini görenler de set siparişine başvurabilir.

Avon hediyelik setleri ile adını duyuran markalardan bir tanesidir. Merak edenler https://kozmetik.avon.com.tr/ tercihi üzerine her birine göz atarak hemen siparişe geçebilir. Gerek kadınlara gerekse erkeklere özel hediyelik setlerin her biri paylaşılır ve istediğinizi sipariş etmeniz sağlanır.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

530
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir