536

GSM operatörleri faturalı hat kullanıcıları için tarifeye ek cep telefonu kampanyaları sunuyor. Tarifeye ek cep telefonu alabilmek için belli bir süre fatura taksitini ödemek gerekiyor. Bu şekilde telefon alırken telefonun mevcut fiyatına fiyat farkı ekleneceğini de bilmelisiniz.

Tarifeye ek cep telefonunda taahhütlü olarak anlaşma yapılıyor. Bu demek oluyor ki belirlenen sürede belirlenen taksitleri ödemek için anlaşma yapmış oluyorsunuz. Operatörlerin cep telefonu satarken belirlemiş olduğu bir fiyat farkı var demiştik. İşte önemli olan bu farkın düşük olmasıdır.

Tarifeye Ek Cep Telefonu Kaç Taksit Oluyor

Önceleri tarifeye ek cep telefonları 24 aya varan taksitlerle sunuluyordu. Ancak değişen yasal düzenlemeler taksit sayısını düşürdü. Taksitli telefon taksit süreleri altı ayla sınırlandırıldı. 12 ay 24 ay taksitle telefon alma avantajı maalesef artık yok.

Tüm operatörlerden 6 ay taksitle tarifeye ek cep telefonu almak mümkün. Farklı akıllı telefonlarda farklı fiyat farkı oluyor.  Tarifeye ek cep telefonunda seçim yaparken fiyat farkına dikkat etmek lazım.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

536
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir