530

Akıllı telefonlar artık hayatlarımızda büyük bir öneme sahip. Telefon alırken ise tek ürünle bütün işlerimizi karşılamak ve uzun süre kullanmak istiyoruz peki bunun için nelere dikkat etmeli.

Kamera kalitesi

Günümüzde her anımızı ölümsüzleştirip fotoğraf kareleri ile birlikte sosyal medyada paylaşıyoruz. Akıllı telefonlar sayesinde ise bu fotoğrafların kalitesi her geçen gün artabiliyor. Bu sebeple akıllı telefon alırken fotoğraf kalitesinin iyi olması ve çektiğiniz fotoğrafın kaliteli çıkması da son derece önemli etkenlerden.

İOS vs Android

Telefon alırken bir diğer soru işareti ise İOS mu Android mi oluyor. Bu konuda kesin bir şey söylemek mümkün olmasa da ikisinin de oldukça kullanıcı tarafından sevildiğini söylemek mümkün olacaktır. Sizde kendinize en yakın olan yazılımlı bir telefonu alabilir ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Yazılım konusunda ise karar verirken ara yüzün sizin kullanımınız için ne kadar doğru olduğu ve kullanımınıza ne kadar uyduğu son derece önemli etkenler arasında yer almaktadır.

Telefon alırken nelere dikkat etmeli denildiğinde kullanım alanlarına göre farklılık gösterse de en dikkat edilen konulardan biri fotoğraf kalitesi ve yazılım çeşididir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

530
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir