520

Tinder Nedir?

Günümüzde herkesin bildiği gibi sınırsız sayıda ve her konuda uyugulamalar hayatımızın içinde yer alıyor. Tinder de bunlardan biri… Muadili birçok program bulunmakla birlikte, Tinder de bir arkadaşlık bazlı bir uygulama. Henüz bu programla tanışmayan herkesin Tinder nasıl kullanılır? Sorusunu sorduğunu varsayarak bunu açıklamaya çalışacağız.

Tinder’i Telefonuma İndirmem Zor mu?

Tinder, cep telefonlarınıza kolayca indirebiliceiniz bir programdır. Akıllı telefon tabir ettiğimiz her cihaza rahatlıkla indirebilirsiniz.

Tinder Nasıl Kullanılır?

İşte geldik Tinder nasıl kullanılır? Sorunuzun cevabına.. Tinder adlı uygulamayı cep telefonlarınıza indirdikten sonra üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işleminizi tamamladıktan sonra profil bilgilerinizi girmeniz gereklidir. Bir sonraki aşamada arkadaşlık etmek istediğiniz kişilerde aradığınız kriterleri de girdikten sonra, “rastgele” butonuna tıklayıp uygulamanın sizi belirlediğiniz kriterlerdeki kişilere ulaştırmasını bekliyorsunuz.

Tinder Sizi Neredeki Kişilere Ulaştırır?

Tinder lokasyon bazlı çalışan bir uygulamadır. Uygulamaya kaydolup Tinder nasıl kullanılır öğrendikten sonra uygulama sizi bulunduğunuz yerin civarındaki konumda kişilere ulaştırır ve onların da size ulaşmalarını sağlar.

Telefonuma Neden Tinder İndirmeliyim?

Hayatın sıkıcılığına ara vermek, yeni insanlar tanımak, biraz daha sosyalleşmek ve biraz da eğlenmek için telefonunuzda mutlaka Tinder olmalı…


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

520
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir