554

Konyalı saat, 1951′ den beri zamanı yönetmenizi sağlayan eşsiz ürünler tasarlıyor. Her yaş ve cinsiyete uygun modern teknoloji harikası saatler hem % 100 orijinal hem de bütçe dostu.

Gant G165017 Kol Saati

Unisex tasarım olan Gant G165017 kol saati, kadraj ve kordon detaylarıyla şıklığınızı şıklık katar. Küçük metal lokmalardan oluşan gümüş kordon oldukça zariftir. Kadın ve erkek kullanımına uygun dizayn edilen saatin kadrajının iç rengi koyu mavidir. Sade ancak şık bir tasarımdaki saat tüm kombinlerde kusursuz bütünlük sağlar.

Beverly Hills Polo Club BP3250X.690 Kol Saati

Beverly Hills Polo Club BP3250X.690 kol saati, erkek aksesuarlarının vazgeçilmez parçasıdır. Tamamen siyah tasarıma sahip üründe kadrajın iç rengi ile gri renk ayar kolları benzersizdir. İçerisinde markanın logosunu taşıyan saat günlük kullanım ve özel davetler için gayet uygundur. Spor tarza yakın olan modern tasarımı sadelik ve şıklığı bir arada yansıtır. Takım elbise, kotlar ve tişörtlerle kullanabilirsiniz.

Citizen EW5597-63L Kol Saati

Citizen EW5597-63L kol saati, kadınları kendine hayran bırakır. Eco-drive mekanizmasıyla klasik bir tasarım olan ürün metal kordona sahiptir. Rose Gold rengi, saatin kasa ve kayış uyumunu kusursuzlaştırır.  Özel günler, davet ya da iş yerinde kullanıma uygun olan şık tasarımı günlükte tercih edebilirsiniz. Mineral cam, düşme ve darbelerden fazla etkilenmez.

Oris 01 7778 7153-07 7 20 01TLC Kol Saati

Oris 01 7778 7153-07 7 20 01TLC kol saati titanyum kordon, otomatik çalışma mekanizması ve su geçirmez özellikleriyle kusursuz. Tamamen gri olan ürün tüm renk ve kombinlerde tarzını yansıtan en önemli parçadır. Safir cam ile kasanın çevresini saran desenler saate değişik bir hava katar. Günlük kullanımda ya da davetlerde kıyafetinizi tamamlayan ürün son derece kullanışlıdır. İş toplantılarında veya ofiste duruşunuzu destekler.

Konyalı saat, gelişen teknolojiyi takip ederek ürünlerinde yenilikler yapar. Akıllı, ışıklı, dokunmatik ekran ve renk değişimi özellikleri olan yüzlerce ürünü uygun fiyatlarla sunar. Birbirinden değerli modelleri kesimden müşteriye ulaştıran marka her daim yenilikçi. Zamanın gerisinde kalmayın zevkinize, tarzınıza göre mükemmel tasarımı bulmak için https://www.konyalisaat.com.tr/  gelin.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

554
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir