533

Googledan sonra Apple da müzik arşivini genişleterek, İphone kullanıcılarına yeni seçenekler sunmaya başladı. İos kullananların yakındığı her yerden müzik indirememe durumuna kulak veren Apple, yeni müzik düzenlemesiyle dinleyicilerin istedikleri müzik kanalına ulaşmasına olanak tanıyor. Özellikle Türkçe pop müziklerin ve yabancı müziklerin az olduğu apple müzik 2019 yılında yeni bir düzenlemeyle dinleyicileri kazanmaya başladı.

3 Ay Ücretsiz Dineleme Şansı

Dinleyicilerin memnun kalacağı Apple müzik uygulaması, müzik severlerin beğeneceği şarkılarla donatılmış. Spotify kullanıcılarının da beğeneceği bu uygulama Türkiye’nin bütün albümlerini ve dünyanın en sevilen şarkılarını içinde bulunduruyor. Aynı zamanda radio özelliğiyle dünyanın radio kanallarına da erişim sağlamanıza olanak tanıyan uygulama 3 ay boyunca ücretsiz olarak deneyebileceğiniz bir şans veriyor.

Eski app müzik kullanıcılarını tekrar kazanmaya çalışan Apple müzik uygulaması, her gün yeni şarkıların arşivde yerini almasını sağlıyor. Hem internetli ortam de hem de indirerek internetsiz ortamda dinleyebileceğiniz müzikler, 90’lar Türkçe poptan günümüz popüler şarkılarıyla geniş bir arşive sahip.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

533
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir