530

Mücevher sektöründe üç kuşaktır yenilikçi girişimleri ile öncülük eden Ariş Pırlanta özgün tasarımları fark yaratıyor. Garantili ve sertifikalı mücevher markası gerçek kaliteyi doğru fiyat prensibiyle sunuyor. Türkiye’de yaygın satış ağına sahip marka indirimli tek taşlar ile sektöre yenilik getiriyor.

0.30 Karat Pırlanta Tek Taş Yüzük

Modern yorumuyla her gün şıklığınıza eşlik eden 0.30 karat pırlanta tek taş yüzük hem tarzınıza hem de bütçenize uygun. Tasarımıyla farklı bir bakış yansıtan sertifikalı ve kaliteli ürün, kadınların ilgi odağı olmaya devam ediyor. Kadının özgün karakterinden aldığı ilhamla tasarlanan yüzük modeli klasikten moderne uzanan hatlara sahip.

Zarafetin, aşkın, bağladığın sembolü özel hissettirirken göz kamaştıran yapısıyla özel günlerin vazgeçilmezi olarak öne çıkıyor. Her tarzda hitap ederken görkemli görünüşü aşka sonsuzluk katıyor.

0.40 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük

14 ayar 2.25 gr beyaz altın 0,40 karat pırlanta tektaş yüzük, ilişkinin en önemli göstergesi. Aşkın hediyesi firmanın yüzük koleksiyonu arasında en beğenilen modellerden biri. Özel kadınların sevdiği tektaş stili fark yaratırken tasarımı hatları ile kadının elini daha şık gösteriyor.

Evlilik tekliflerinde erkeklerin ilk tercihleri arasına girerken en özel anlara seçkin tasarımı ile anlam katıyor. Geleneksel görünümü modern dokunuşlarla trend aynı zamanda estetik tasarıma dönüşüyor.

Her zevkten kadının seçimi olurken koleksiyonda zirvedeki yerini koruyor. Pırlantanın kusursuzluğunu muhteşem bir zarafet ve bünyesinde barındırıyor. Işıltılı dokusunu yansıtan tasarımı sayesinde her anınıza eşlik ediyor.

0.50 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük

2.85 gr 14 ayar beyaz altın 0 50 karat pırlanta tektaş yüzük özgün ve benzersiz tasarımı ile kadınların parmağında hayat buluyor. 050 karate özelliğine sahip yüzük büyülerken göz kamaştıran ışıltısı aşkın kusursuzluğunu yansıtıyor.

Modern tasarımı geleneksel çizgilerle birleştiren koleksiyon ürünü indirimli fiyatıyla sonsuz aşklarla buluşuyor. İsterseniz romantik bir akşam yemeğinde isterseniz partilerde isterseniz duygusal yıl dönümlerinde size mükemmel eşlik eder.

Aşkın simgesi tektaş yüzükler pırlanta ile buluştuğunda kadınların vazgeçilmez mücevherleri arasında yerini alıyor. Ariş Pırlanta koleksiyonunu arispirlanta.com adresinden inceleyebilir kendinize uygun ürünü keşfederek özel hissedebilirsiniz.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

530
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir