534

Sevgilinize hediye almak için 14 Şubat’ı beklemenize gerek yok. Karaca hem sevdiğiniz kadın hem de anneniz için özel olarak tasarlanan ürünlerini ara vermeden her gün sunuyor.

Karaca İznik 2 Kişilik Kahve Fincanı Takımı 

Sevgilinizle karşı karşıya keyifli sohbetler ederken özel anları paylaşmak istiyorsanız size lazım olan mükemmel bir Türk kahvesi. Gerek tadı gerek köpüğü gerekse telvesi ile ikram ederken şıklığı yansıtmak istiyorsanız Karaca İznik 2 kişilik kahve fincanı takımı kalbinizi kazanacak.

İznik motifleri ile bezenmiş olan takım şıklığıyla zevkinize hitap ederken estetik görünümü ile keyifli şekilde kahvenizi yudumlamanızı sağlayacak. Gold kulplar farklı bir stil kazandırırken ergonomik tutuşla birlikte estetik veriyor. Hem fincanda hem de tabakta yer alan gold rengi çember elegant görünümü yansıtırken ikramlık servisinde kullanılan ürün tüm pasta takımları ile kombinlenebiliyor.

Karaca Home Flow Çift Kişilik Waffle Pike

Televizyon karşısında sevgilinizle birlikte keyifli bir film izlemeye karar verdiniz. Sıcak birlikteliğinizi yansıtan Karaca home flow çift kişilik waffle pike ile atmosferi değiştirmeye ne dersiniz?

Sıcak bir pikenin altında her anı özel kılabilir romantik akşamınızı taçlandırabilirsiniz. Polyesterden üretilen ürünün kırmızı rengi aşkı simgelerken 200 x 230 cm boyutları üzerinizden çekiştirmeye gerek kalmadan ikinizi de sarmalayarak ısıtır. Ürünü yaz aylarında yatak odanızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Karaca Home İkili Şamdan Mum Kırmızı

14 Şubat mum olmadan yaşanmaz. Karaca home ikili şamdan mum kırmızı rengi ile gecenizi ışıl ışıl bir görünüme kavuştururken sofranızda da özel bir davet şıklığı kazandırır. 24 cm 2 adet şamdan mum sevdiklerinize kendisine özel hissettirirken aynı zamanda her an sizi hatırlamasını sağlar.

Sevgilinizin yaşam alanının en güzel yerinde sizden bir hatıra olmasını istiyorsanız ona mükemmel bir hediye verebilirsiniz. Aşkı, arzuları ve sevgiyi yansıtan mum her anı farklılaştırırken romantizmi doruklara çıkaracaktır.

Özenle seçtiğiniz hediyeniz sevdiğinize onu düşündüğünüzü anlatırken özel anları da ölümsüz kılar. Karaca hediye rehberi içerisinde coşkuyu yaşatacak bir ürüne mutlaka rastlarsınız. Hemen karaca.com adresine tıklayarak fırsatlara göz atın.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

534
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir