519

Pırlanta her yaş ve kesimden kadının vazgeçilmez tutkusu pırlantalar, aşkın simgesini vücutta taşımayı sağlamaktadır. Aşkın en özel sembolleri olan yüzükler başta olmak üzere eşsiz tasarımları ile Ariş Pırlanta mücevher sektörünün liderlerindendir. Eşsiz tasarımların öncüsü olan markanın hepsi birbirinden güzel pırlanta kolye tasarımları bulunuyor.

Pırlanta Fantezi Baget Kolye

1,86 gr. ağırlığında olan pırlanta fantezi baget kolye 14 ayar beyaz altından üretilmiştir. Günün her saatine uygun olan kolye damla şeklindedir. Kolye merkezinde bulunan üç baget pırlanta ve çevresini saran beş yuvarlak pırlantadan meydana geliyor. Uygulanan özel kesim yöntemleri kolyenin zarafetini artırıyor.

Pırlanta Baget Kalp Kesim Fantezi Kolye

Mutluluk, aşk ve sevginin biçim bulmuş şekli pırlanta baget kalp kesim fantezi kolye şıklığın tamamlayıcı unsuru olmaktadır. Kalp kesim pırlanta merkezde ve çevresi 15 tane trapez kesim pırlanta ve 4 yuvarlak pırlantadan oluşuyor.  Kolyede toplam 0,57 karatlık pırlanta vardır. Gösterişli yapısı ile ön plandadır.

Baget ve Yuvarlak Pırlantalı Kolye

G rengi olarak tasarlanmış olan baget ve yuvarlak kesim pırlantalı kolye 0,9 cm en: 1,6 cm boy ve 46 cm zincirden oluşmaktadır. Kolyenin ışıltısı ise tercih nedenleri arasında yer almaktadır. Beş baget kesim pırlanta ve 36 tane yuvarlak kesim pırlantalardan meydana gelmekte. Sunduğu V bağlantısı ise şıklığını bir adım daha öne taşıyor. Zarif şekli ile birçok kadın tarafından tercih ediliyor.

Pırlanta Fantezi Kolye

Her dönemin vazgeçilmezi altın ve pırlantanın buluştuğu pırlanta fantezi kolye minimal çizgilerden oluşuyor. Anneler günü, doğum günü gibi özel günler için tasarlanmış muhteşem kolyelerden biri. Geometrik şekillerden esinlenerek oluşturulmuştur. Bu tarz tasarımları sevenlerin ilk seçimi olan bir kolyedir. Sonsuzluğu simgeleyen kolye yuvarlak kesim pırlantalardan oluşuyor. Günlük kullanım için uygun olan kolye beş baget ve yuvarlak pırlantaları altın ile buluşturuyor.

Pırlanta Fantezi Baget Kolye

Birçok kadının mücevher kutusunda olan baget pırlanta kolyelerin farklı kesim ve modelleri mevcut. Farklı tasarımı ile pırlanta fantezi baget kolye diziliş şekli ve inceliği ile popüler. Yıl dönümleri, doğum günleri, nişan veya düğün gibi özel günler için tercih edilebilen gösterişli bir kolye.

F olarak bilinen pırlanta renginde tasarlanmış üç baget pırlantayı saran yuvarlak pırlantalar ve V kesimi ile kolye oldukça şık bir görüntü sergilemektedir.

Aşk ve sevgiden esinlenerek tasarlanan bu kolyeler küpe, yüzük ve bileklikler ile birleştirilerek set halinde de kullanılmaktadır. Her kolyeye uygun takı seçenekleri ariş pırlanta farkı ile bulunabilir.

İnce el işçiliği ve sertifikalı taş kullanımı ile kalitesini kanıtlayan Ariş Pırlanta her zevke uygun yüzlerce seçenek sunuyor. Hesaplı fiyatları ve şıklığı kadınların yıllardır değişmeyen tercihi haline gelmesine neden olmuştur. Sizde sevdiklerinize değer verdiğinizi göstermek isterseniz yüzlerce faklı seçenek https://www.arispirlanta.com/pirlanta-kolyeler  sizi beklemektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

519
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir