515

Genel olarak sporcular için ürünler tasarlayan ve üreten bir marka olan Asics kurulduğu zamandan itibaren sektörün lideri olmayı başardı. Markanın başarısı ürünlerini titiz araştırmalar sonucunda üretmesidir. Amatör ve profesyonel olarak spora ilgi duyan ve dünyanın her bölgesinden sporcular tarafından tercih edilmektedir.

Erkek Beyaz Koşu Ayakkabısı

Ürün farklı renklerde tasarlanmıştır. Rahat bir koşu ayakkabısıdır. Esnek bir kumaştan iç taban teknolojileri ile üretilmiştir. Erkek beyaz koşu ayakkabısı profesyonel olarak koşan insanlar için doğru bir tercihtir. Koşuda rahatlık ve nefes alma işlevleri olan örgü bir kumaştan yapılmaktadır. Ayakkabı ayağı sararak; ayağın doğru bir şekilde durmasını sağlamaktadır. Bütün özellikleri ile birlikte ayakkabı şık bir görünümdedir. Doğru şekilde kullanıldığı zaman yıllarca dayanmaktadır.

Kadın Siyah Koşu Ayakkabısı

Kadınların koşu ve yürüyüş yaparken rahat ve şık görünmelerini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Alt tabanı siyah, tabanın yan kısımları beyaz olarak, ayakkabının uç kısmında deri görünümlü bir parça yer almaktadır. Siyah ve beyazın kusursuz uyumunu spor ayakkabının zarif yapısı ile birleştirmiştir. Dayanıklı olmaları için esnek kumaş ve kauçuk tabandan üretilmiştir. Ortholite teknolojisi ve astar kullanılarak üretilmiştir. Kadın siyah koşu ayakkabısı fazla hareket içeren spor aktivitelerinde yaşanabilecek kazaların önüne geçmeyi hedeflenmiştir. Yürüyüş esnasında ayak burkulmaları ve içe basma gibi problemler yaşıyor iseniz bu ayakkabılar tam olarak size hitap ediyor.

Kadın Pembe Koşu Ayakkabısı

Spor sırasında sporcuların rahat olmaları için tasarlanan ve üretilen bir ayakkabıdır. Hayatında her zaman renklere yer verenlere göre olan kadın pembe koşu ayakkabısı günlük hayatta da kullanılabilir. Spor elbiseler, kotlar, taylar ve eşofmanlar ile rahatça kombin yapılabilir. Markanın bütün ayakkabıları gibi nefes alabilen ve dayanıklı olarak tasarlanıp üretilmiştir. Ayakkabı tasarımı ile ayağı bütün olarak kavramakta ve olası kazaları engellemektedir. Ayrıca pembe renkli olan ayakkabının yan tarafında kırmızı renk detaylar ayakkabının daha hoş görünmesine neden oluyor.

Erkek Haki Koşu Ayakkabısı

Kadınlar kadar erkeklerde hayatlarında renklere yer vermeyi severler. Marka tasarladığı ayakkabılar ile her kesime hitap ediyor. Sizde klasik renkler olan siyah ve beyaz dışında farklı renk ayakkabıları kullanmaktan hoşlanıyorsanız erkek haki renk koşo ayakkabısı seçebilirsiniz. Bu model ayakkabıyı altı farklı renk seçeneği ile üretmiş ve farklı numaraları mevcut. Ayakkabı bağcıklı, nefes alan ve ana renk üzerine siyah detaylara yer verilerek tasarlanmıştır. Gayet şık ve cool duran ayakkabı günlük hayat içinde tercih edilebilir.

ASICS JOLT 3 PS

Yetişkinler için tasarım yapan marka çocukları da unutmuyor. Minikler için de farklı renk ve modellerde spor ayakkabılar ve spor ürünleri tasarlayarak üretiyor. Bu ayakkabılar arasında olan kız çocukların en sevdiği renkte üretilmiş Asics Jolt 3 Ps çok sevimli. Pembenin açık bir tonu ile üretilmiş, üzerinde beyaz, siyah ve gri detaylar bulunduran ayakkabı günlük hayatta kullanmak içinde uygun. Bu ayakkabı da markanın bütün ayakkabıları gibi uzun bir araştırma ve hazırlık döneminden sonra meydana geliyor.

Her zaman yürüyüş ve koşu yaparım ya da spor ile aram olmasa bile spor ayakkabılar vazgeçilmezim diyen insanlardan biriyseniz Asics size göre ayakkabılar üretiyor. Ayaklarınızın rahatı ve ayakkabının şıklığı sizin için kıyafetler kadar önemli ise https://www.asics.com.tr/ adresine mutlaka bakın!


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

515
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir