530

Emel Pırlanta ila zarif takı tasarımlarıyla aşkınızı gösterin.  Aşkın somut hali kabul edilen pırlantalarla sevginizi eşinize gösterin. Her kadının sevdiği mücevherleri eşinizin eline, koluna veya boynuna takın.

0.60 Karat Görünümlü Pırlanta Tektaş Yüzük

Eşinize aşkınızı göstermek için özel günleri beklemeyin 0.60 karat görünümlü pırlanta tek taş yüzük ile her daim onu sevdiğinizi hissettirin. 2.35 gram 14 ayar beyaz altından üretilen yüzükle aşkınızı eşinizin ya da nişanlınızın elinde somutlaşsın. Pırlantası 0.03 karat olan yüzüğün rengi F, berraklığı SI ve kesini yuvarlaktır. Günlük kullanıma uygun olan tasarım sevginizi hep hatırlatır.

0.15 Karat Pırlanta Baget Kolye

Aşkınızı gösterme için illa yüzük almanız gerekmez. 0.15 karat pırlanta baget kolye ile de aşkınızı dillendirebilirsiniz. Doğum, evlilik, nişan ya da doğum günü için hoş ve şık bir hediye seçeneğidir. F renk, yuvarlak kesim ve SI berraklığında olan bu ürünü set şeklinde de alabilirsiniz. Set yapmak için kolyenin yanına 0.30 karat pırlanta küpe ila 0.20 karat pırlanta baget yüzük ekleyebilirsiniz. Özel kutusuyla gelen ürün 1.40 gram 8 ayar beyaz altından üretilmiştir. Ancak oldukça şık ve gösterişli durmaktadır.

Pırlanta Damla Safir Bileklik

Pırlantalar yüzük ve kolyelerde olduğu kadar bileklikler de şık durur. Bazı kadınlar küpe ve kolyeden çok bilekliklere hayrandır. Pırlanta damla safir bileklik yuvarlak kesimdir. 1.40 gram 8 ayar beyaz altın olan bu ürün set halinde satılan tasarımlardandır. Eğer eşiniz yüzükleri de seviyor ise evlilik yıl dönümünüz için 0.82 karat pırlanta safir yüzük, pırlanta safir kolye ve 1.35 karat pırlanta safir küpeleri set şeklinde alabilirsiniz. Tabii bu ürünlerin her birini ayrı ayrı alma şansınız da var.

0.95 Karat Pırlanta Fantazi Küpe

Kadınlar, pırlanta takılara bayılırlar ancak bazıları küpelere ayrı ilgi duyar. 0.95 karat pırlanta fantazi küpe sevilen tasarımlardandır. Pırlantaları 12 adet ve 0.10 karat olan bu küpelerin safir taşları ise 2 tane 0.85 karattır. Her iki taşta yuvarlak kesim olan ürün kolye ve yüzükle fantazi set halinde alınabilir.

Emel Pırlanta’ nın en iyi tasarımlarıyla sevdiklerinizi mutlu etmek için https://www.emelpirlanta.com/ tıklayın.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

530
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir