532

Mutfak ürünlerinin lider markası olan Emsan, bu sezonda liderliği bırakmıyor. Evlenen ve evini yenileyenlere özel kampanyalarla adından söz ettiriyor. Evinizde en iyi kaliteyi kullanmak için markanın sitesine göz atın.

Emsan Sedef Fine Bone 60 Parça 12 Kişilik Kare Yemek Takımı

Yeni evleneceklere özel paket içeriğine dahil edilebilen ürün nerdeyse yarı fiyatına alınıyor. Sedef Fine Bone 60 parça 12 kişilik kare yemek takımı fazlasıyla şık duruyor. Porselen olan takımda servis tabağı, çukur tabak, tatlı tabağı, çorba kaseleri, kayık tabaklar, tuzluk, biberlik, kürdanlık, çorba tenceresi ve tencerenin kapağı yer alıyor. 2 yıl garanti verilen ürün için yedek parça temini yapılıyor.

Duru 84 Parça 12 Kişilik Lüks Kutulu Çatal Kaşık Bıçak Seti

Duru 84 parça 12 kişilik lüks kutulu çatal kaşık bıçak seti, paslanmaz çelikten üretilir ve çok şık durmaktadır. Özel üretim tekniği sayesinde parlaklığı ve bıçakların keskinliği uzun süre kaybolmaz. Markanın fırsat ürünleri kategorisinde sunulan set yemek, tatlı ve çay kaşığı, yemek- tatlı bıçaklarını içeren paket içinde alınır. Sade bir tasarıma sahip ürün lezzetli yemeklerle bezeli sofralarınızı taçlandırır. Aldığınız yemek takımıyla mükemmel uyum sağlayan kaşık setiniz günlük kullanım ya da özel davetler için alınabilir.

Andora 15 Parça Çelik Çeyiz Seti

Evlerin her zaman ihtiyaç duyulan mutfak eşyalarından olan tencereleri de çeyiz setleriyle alabilirsiniz. Ya da set almada sadece tencere takımını seçersiniz. Andora 15 parça çelik çeyiz seti 2 yıl garantili olarak satıştadır. İndüksiyon kullanımı olan ürün üç adet farklı ebatlarda derin tencere, pilav tenceresi, cezve takımı ve çaydanlık takımından meydana gelir. Günlük kullanım için evinize ya da çeyiz hazırlığına alabilirsiniz.

Perge Döküm Tava 24 cm

Evlenin ya da evlenmeyin bir evin mutfak ihtiyacı arasında döküm tavalar yer alır. Özellikle et yemekleri yapmak için bu tavaları tercih edenler vardır. Perge döküm tava, indüksiyon ocak dışında tüm ocaklarda kullanılabilir. Alüminyum döküm olan ürün bulaşık makinasında yıkanır ve 5 yıl garantilidir. Çeyiz hazırlığı yapıyorsanız pakete ekleyerek daha uygun fiyata alabilirsiniz.

İster çeyiz hazırlayın ister evin eksiklerini tamamlayın tek adresiniz Emsan. Kalitesiyle tanınan markanın ürünlerini görmek için https://www.emsan.com.tr/ girin.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

532
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir