523

aTilt 3D Labyrinth Free

imdb-logo

Klasik bir oyunla daha karşınızdayız. Oyuncağı bile olan bu labirent oyunlarını hatırlarsınız. Şimdi sıra bu klasik oyunu Android’li telefonlarınızda oynamaya geldi. aTilt 3D Labyrinth Free, Google Play Store’da çok sevilmiş! 4.4 puan ortalaması tutturan yapım, Android 1.5 ve üstü sistemlerde çalışıyor. aTilt 3D Labyrinth Free, 3.3 Megabyte boyutunda.

aTilt 3D Labyrinth Free’yi oynamak çok basit. Herhangi bir moddan oyunu açtığınızda gümüş renkli topu içi siyah beyaz şeritli olan deliğe sokmalısınız. Tabii bu her zaman çok da kolay olmuyor! Adı üstünde bir labirent oyunu olan bu yapımda, bazen yolunuzu bulmak için kafanızı yormalısınız. Platfromdaki normal deliklere düşmeniz baştan başlamanız anlamına geliyor. Bu yüzden dikkatli olmalısınız.

Telefonlarınızın hareket sensörleri ile oynadığınız yapımda, bölümlerde alacağınız puanı bitirme hızınız etkiliyor. aTilt 3D Labyrinth Free’yi hazır gelen haritalarda, indireceğiniz ya da kendi kurduğunuz haritalarda oynayabilirisiniz. İndirmek ya da harita kurmakla uğraşmayıp hazır haritalarda oynamak istediğinizde; çok kolay, kolay, normal ve zor şeklinde seçeneklerden birini seçebilirsiniz. Haritalar zorlaştıkça içerdikleri bölümler de artıyor. Mesela Çok kolay olan haritada 20 bölüm bulunurken zor haritada tam 81 bölüm bulunuyor. Diğer zorluk seviyeleri ve bonus haritalar derken yüzlerce bölüm ve saatler süren keyifli oynanış sizi bekliyor.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

523
admin

0 Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir