516

Basketball Mania

imdb-logo

Basketball Mania adlı bu oyunda oyun salonlarında oynadığımız Arcade baskebol makinaları ile yeteneklerimizi test ediyoruz. Bakalım oyun bize neler sunuyor? Basketball Mania, 5.9 Megabyte boyutunda. Google Play Store ortalaması 4.5 ve Android 2.1 ve üstünde çalışıyor.

Basketball Mania’nın mantığı belli süre içinde hedef puana ulaşmak. Ulaştığınızda bir sonraki bölüme geçiyor. Puanlarınız kaldığı yerden devam ediyor ve hedef puanın limiti artıyor. Dört adet top bulunuyor. Ne kadar çok atış yaparsanız isabet şansınız o kadar artıyor.
Basketball Mania’da yaptığınız başarılı atışlar ve geçtiğiniz bölümler sonucunda bilet kazanıyorsunuz. Bu biletlerle diğer Arcade basketbol makinalarını açabilirsiniz. Bu makinaların isimleri ise Hallowen, Space, Rainforest ve Court. Adlarından da anlaşılacağı üzere bu makinalar bir harika.
Basketball Mania, grafik olarak iyi bir performans sunuyor. Özellikle yeni Arcade makinalarını açarsanız oyun görsel yönden daha da güçleniyor. Seslerinin başarılı olduğu yapımın, müzikleri de çok hoş. Kısacası oynanış, grafik ve ses olarak her yönden başarılı olan bu yapımı denemelisiniz.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

516
admin

0 Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir