511

Bear Grylls
ANDROID
imdb-logo
IOS
imdb-logo

Gün geçmiyor ki sonsuz koşu / koşu oyunlarına bir yenisi daha eklenmesin. Aslında çok da yeni bir oyun olmasa da bugün sizlere tanıttığımız Survival Run with Bear Grylls, mekanların benzerliğinin de etkisi ile Temple Run’a çok ama çok benziyor.

Zaten bu benzerliği ekran görüntülerinden ve oyunun Google Play Store sayfasındaki Önerilen Öğeler kısmından rahatlıkla anlayabilirsiniz. Arcade & Aksiyon kategorisindeki Survival Run with Bear Grylls, Android 2.3 ve üzerinde çalışıyor. 32 Megabyte boyutundaki yapımın puan ortalaması ise 4.6.. Tüm koşu oyunlarına benzer bir yapıda olan oyun, en çok halefi Temple Run ile benzerlik gösteriyor. Oynanışı anlatmaya gerek yok. Sensörler aracılığı ile türün tüm oyunları ile aynı sistemde oynanıyor.
Bear Grylls ile kaçmak bile ayrı bir macera oluyor. Oyunda kaçmaya koşarak başlarken, kimi zaman bayır aşağı kaydığımıza, kimi zaman uçurumdan atlayarak uçtuğumuza, kimi zaman ise gölde yüzdüğümüze şahit olacaksınız. Üstelik bu doğa koşullarında vahşi hayvanlar tarafından zor durumda bırakılıyoruz.

ANDROID
imdb-logo
IOS
imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

511
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir