529

Beevolution Arı Savaşları

imdb-logo

imdb-logo

Uzun zamandır beğenilerek oynanan Beevolution şimdi Türkçe! Saldıran arılara karşı koyun ve kendinizi koruyun. Bu sırada da eğlencenin tadına varın!
Bu oyun benzersiz oynanış şekliyle ve şok edici görselleriyle aklınızı başınızdan alacak!

Kraliçe’nin baskıcı rejiminden kurtulmaya çalışan bal arılarına yardım edin. Unutmayın ki; siz olmadan bal arılarının hiç şansı yok.

Bu oyunda silahınız ve cephaneniz yok ama üzülmeyin. Zalim arıların zulmü varsa, bal arılarının füzeleri geri gönderme teknolojileri var. Kısacası size doğru gelen füzelerin üstüne basarak geri gönderip asker arıları temizleyebilirsiniz.

Temel olarak bu oyunda yapmanız gereken 2 farklı şey var. 1.si kendi kovanınızı bütün gücünüz ile savunmaya çalışmak. Diğeri ise düşman kovanını olabildiğince hızlı bir şekilde yok etmek. Unutmayın ki tek savunmanız düşmanın füzeleridir. Sizi yok etmeye gelen bir ordu olduğu için, değişik düşman tipleriyle karşı karşıya kalacaksınız. Lütfen zamanınızı düzgün kullanın. Eğer verilen süre içinde karşı kovanı yıkamazsanız, bütün direnişe baştan başlamak zorunda kalacaksınız. Kafayı çalıştırın ve sizi kurtaracak farklı stratejiler bulun. Eğer stratejisiz oynarsanız, yenilmeye mahkumsunuz.

Kraliçe arının ordusuyla sorun mu yaşıyorsunuz?Üzülmeyin! Oyun sırasında kazandığınız “bal” ile yeni güçler kazanın. Bu güçleri oyunun içindeki dükkandan edinebilirsiniz. Bu sayede hem daha uzun süre dayanacaksınız,
hem de dayandığınız süre boyunca daha çok eğleneceksiniz.

Bal arılarının özgürlük savaşına kendinizi hazırlayın. Siz olmadan arılar asla kurtulamayacak!

Hikaye

Bir zamanlar Balköy adlı küçük bir kasaba varmış. Bu kasabayı acımasız, zalim ve ürkütücü bir kraliçe yönetirmiş. Bal arılarını çok zor şartlarda çalıştırır, karşılığını da vermezmiş. Bu arılar gece gündüz aç gözlü kraliçe arı ve askerlerinin karınlarını doyurmak için çalışır, uçmalarına ve konuşmalarına asla izin verilmezmiş. Bir gün bir bal arısının hatasının geleceklerini etkileyeceğini bilmeden çalışıp dururlarmış.

O gün geldi ve bal arısı o hatayı yaptı, kazmasını yanlışlıkla bağlı olduğu zincire vurdu ve zincir kırıldı. Zincir kırıldıktan sonra uçabildiğini farketti. “Aman Allahım, ben bu zamana kadar boşuna mı uçmuyor muşum?” dedi. Bunu gören diğer arılar da kendi zincirlerini kırdı ve özgürlüklerine doğru uçtular.

Kraliçe arının gazabından kaçtıktan sonra yaptıkları ilk iş kendilerine küçük, derme çatma ama tatlı bir kovan kurmak oldu. Kraliçe arının ordusu onları bulana kadar çok mutluydular.
Kraliçe o kadar kızmıştı ki, bütün gücünü bu kovana yollayıp kölelerini geri kazanmak istiyordu.İşte olaya bizim dahil olmamız da tam olarak bu noktada başlıyor.

Bal arılarının özgürlüğü ve hayatı tehlikede. Onlara yardım edin!

Özellikler:

Eşsiz oyun dinamikleri
Her yaşa uygun, akıllara durgunluk veren bir oyun deneyimi
Düşman cephanesini onlara karşı kullan
Değişik renk kombinasyonlarına karşı strateji geliştir
Mükemmel grafikler ve ses efektleri
Zamana karşı yarış
Eğlenceli animasyonlar
İlginç hikaye
Arkadaşlarınla skorunu yarıştır!

imdb-logo

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

529
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir