535

Bolbol, Android uygulamasını yayınladı, Online yemek siparişi alanında rekabet edecek olan Bolbol, ilk adımını Android üzerinden attı. Uygulama, Yemeksepeti ile rekabet edecek ve bu rekabetten karlı çıkan da internet kullanıcıları olacak gibi görünüyor.

Uygulamayı indirdikten sonra kısa sürede üye olabiliyor veya Facebook hesabınızla giriş yapabiliyorsunuz.

Yemek zevkinize göre kategori seçimi yapabildiğiniz gibi, etrafınızda size en yakın restoranlardan ve promosyon sunan iş yerlerinden de kolayca faydalanabiliyorsunuz.

En çok kullanılan yemek sipariş sistemi olmak istiyor

Uygulamanın arkasında önemli bir destek olduğunu belirtmiştik. Amazon’dan yatırım alan Ciceksepeti.com’un kurucusu Emre Aydın tarafından internet kullanıcılarına hizmet edecek olan Bolbol’un görev listesinde çok hızlı bir şekilde üye işyerlerini artırmak ve tüm Türkiye’de bu hizmeti sunmak var.

Bolbol, sadece 3 adımda yemek siparişi verme kolaylığı sağlayarak Türkiye’nin en çok kullanılan yemek sipariş sistemi olmayı hedefliyor.

Uygulamanın, Android sürümünün hemen ardından önümüzdeki günlerde de iOS sürümünün yayınlanması bekleniyor. Web sitelerinden önce mobil kanal üzerinden tüketicilere ulaşan Bolbol, bir anlamda gelecek vizyonunu da yansıtmış bulunuyor.

Tüketiciler, siparişlerini mobil ve web üzerinden verirken, iyi fiyat ve kullanımı kolay ve güvenli yolları seçiyor.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

535
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir