514

Bubble Trouble

Türk geliştiricilerin hazırladığı bir oyun olan Bubble Trouble, kontrol ettiğimiz balonu yukarı doğru çıkan platfromlarda kurtarmaya çalıştığımız bir oyun. Bubble Trouble, 8.7 Megabyte’lık yer kaplıyor. Arcade & Aksiyon kategorisindeki oyun, Android 2.0.1 ve üzerinde çalışıyor. Bubble Trouble, Google Play Store’da şimdilik 7 oy ile 5.0 puan ortalamasına sahip.
Türkçe menüye sahip olan Bubble Trouble’da kontrol ettiğimiz balonu, yukarı doğru çıkan platformlardan korumaya çalışıyoruz. Balon, platformlar ile birlikte yukarı çıkarsa bir canımız eksiliyor. Aynı zamanda dikenli platfromlara dokunursak da canımız eksiliyor.

Oyunda iki canımız var ve yüksek puan yapmaya çalışıyoruz. Hem hızlı hem dikkatli olmamız gereken oyunda başlıca yapmamız gereken şeyler bunlar. Ayrıca bonuslar da toplayabiliyoruz.
Genelde avantaj sağlayan bu bonuslar, sadece puan artırma amaçlı da olabiliyor. Oynanış olarak pek bir problem çıkartmayan Bubble Trouble’da üç farklı kontrol sistemi var. Dokunmatik, yön tuşları ve hareket sensörleri. Hepsinin de iyi çalıştığını söylemeliyiz.
Oyun grafik anlamında ortalama bir mobil oyun kalitesinde. Ses efektleri ve müziklerin de ortalama değerlerde olduğunu belirtmekte fayda var. Bu tür oyunları seviyorsanız hunigames’in geliştirdiği Bubble Trouble’ı deneyebilirsiniz.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

514
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir