542

Casper.com.tr ile aranılan birçok teknolojik ürün, en çok bir tıklamak kadar uzağınızdadır. Kulaklıktan, tablete, mousepad’den sırt çantalarına kadar teknoloji ve teknolojiye dair yardımcı ürünlere yönelik her türlü ürüne kolayca erişim sağlar. Casper.com.tr-casper ile teknolojinin son ürünlerini keşfet.

Nirvana Sırt Çantası

Casper.com.tr adresinin sadece teknoloji değil, teknolojik ürünlere yardımcı olacak arkadaşlarda sunduğu belirtilmişti. Bu ürün de tam da öyle bir arkadaştır.

Nirvana sırt çantası; dizüstü bilgisayarı, tablet gibi değerli ürünlerinizi güvenle taşıma noktasında tam anlamı ile Nirvana’dadır. Su geçirmez yapısı sayesinde yağmurlu havalarda dahi teknolojik ürünlerinizi güvenle sarıp sarmalar. Bu durum da haliyle ıslanıp zarar görme tehlikesine karşı düşünmekten sizi alıkoyar. Ergonomik tasarımı ve özel dikim yumuşak kumaşı sayesinde ise size rahat ve güzel bir kullanım sunacaktır. Şık tasarımı ile sadece bilgisayar taşıma hususunda değil her daim kullanma konusunda olanak sunarken, içerisinde bulunan bölmeleri her türlü teknolojik ürün ya da evraklarınızı mükemmel şekilde korur.

Excalibur G770

Casper.com.tr platformunun sunduğu oyun bilgisayarı olarak da bilinen bir laptop çeşididir.

Excalibur G770 Oyun bilgisayarı; Yüksek Ram kapasitesi sunar. Ayrıca yeni nesil Windows 11 işlemcisi ile oldukça hızlı bir işletim sistemine sahiptir. Bu sayede özellikle her tür oyun hususunda oldukça iyi durumda olduğunu söylemek mümkündür. Donma ve kasma gibi sıkıntılar oluşturarak, oyunun en heyecanlı yerinde can sıkmaz. Dolayısı ile beklemek zorunda da bırakmaz. Sadece 2,1 kg ağırlıkta olması ile de her yere kolay taşınabilir özelliktedir. Metal tasarımı kalite sunarken, metalik siyah rengi ise şık bir görsellik oluşturur.

 

Casper VIA X20

Casper.com.tr adresinin sunduğu ve kendi markaları olan bir telefon çeşididir.

Casper VIA X20; mükemmel canlı ve en ince detaylara kadar fotoğraflar yakalamanızı mümkün kılar. Resim noktasında oldukça iyi bir konumda olan tam anlamı ile fotoğraf avcısı bir telefondur denilse, yanlış bir tanım olmayacaktır. Bu sayede sanatçı kişiliğinizi açığa çıkarma hususunda en büyük yardımcınız olarak karşınıza çıkar.

Excalibur GH21 Oyuncu Kulaklığı

Casper.com.tr adresinden, bir sipariş ile kolaylıkla ulaşacak oyuncu kulaklığıdır.

Excalibur GH21 oyuncu kulaklığı, oyunlarınız için tasarlanmış ve oyunun içinde hissini iliklerinize kadar işletecek mükemmel ses kalitesi ile müşterilerine sunulmuştur. Kaliteli ses özelliği yanı sıra, sahip olduğu renkli yapısı ile farklı ışık tonları sunarak daireler çizer. Sağlam tasarımı ve kaliteli malzemesi ile size de keyfini çıkarmak kalır.

Casper VIA L30

Casper.com.tr platformunun sunduğu güzel bir tasarımdır.

Casper VIA L30, tablet olarak satışa sunulmuştur. Ancak kendisine, bir bluetooth klavye takılması ile birlikte laptop olarak da kullanım kolaylığı sunar. Güçlü bataryası sayesinde yaklaşık 9 saat boyunca, şarj bitme derdi yaşatmadan pratik kullanım sağlar. Dayanıklı ve kaliteli bir üründür olarak karşınıza çıkacaktır. Sahip olduğu yüksek hızlı işlemcisi ve yüksek belleği sayesinde de her türlü işlerinizi kolaylıkla halledebilir ve kaydedebilirsiniz. Sahip olduğu ekran tasarımı ve çözünürlüğü ile de güneş altında dahi canlı renkleri ile net görüntü kalitesi sağlayacaktır. Hafif yapısı sayesinde de, her an yanınızdadır.

Casper.com.tr sunduğu hızlı sistemi ile zamanınızdan tasarruf sunar. Bunun yanı sıra sunduğu ödeme kolaylıkları sayesinde, cebinize de dost olacaktır. Sizce de yenilenen son teknoloji sistemlerine uyarak, evinizdeki eski teknolojili ürünlerinizi yenilenmenin zamanı geldi, Öyleyse hazır mısın? Casper.com.tr- Casper ile teknolojinin son ürünlerini keşfet.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

542
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir