547

Evcil hayvanlarınızı doğru mama ile beslemek için Dodomama, en doğru tercihtir. Sevimli ve her daim can yoldaşı olarak yanınızda olan evcil hayvanlarınız için küçüklükten itibaren, gelişim sürecine kadar kaliteli mama tüketmelerini sağlayabilirsiniz.

Primacat Classic Pouch Jöle İçinde Dana Etli Tahılsız Kedi Yaş Maması 12 Adet X 85 Gr

PrimaCat Classic Pouch Jöle İçinde Dana Etli Tahılsız Kedi Yaş Maması 12 Adet x 85 gr, içeriğinde %70 oranında su bulunur. Kediniz, mama ile beraber aynı zamanda su ihtiyacını da karşılamış olur. Uzun süreli olarak kullanmak mümkün. Temel sebebi, yoğun bir ürün olmasından kaynaklanır. İçeriğinde, kedinize zarar verecek herhangi bir ürün kesinlikle bulunmamaktadır. Klasik bir paket içerisinde bulunuyor. Jöle içerisinde, dana etli tahılsız yaş mama mevcuttur. Yaş mama seven kediler için doyurucu

Primacat Pouch Classic Jöle İçinde Balıklı Tahılsız Kedi Yaş Maması 12 Adet X 85 Gr

PrimaCat Pouch Classic Jöle İçinde Balıklı Tahılsız Kedi Yaş Maması 12 Adet x 85 gr, yoğun su bulunan üründür. İçeriğinde balıklı tahılsız mama bulunuyor. Özelliklee içinde balıklı tahılsız mama seven kediler için harika bir lezzettir. Kediniz çok fazla su tüketimyorsa, alışkanlığını böylelikle kısa bir sürede kazandırabilirsiniz.

Primacat Classic Pouch Jöle İçinde Kuzu Etli Tahılsız Kedi Yaş Maması 12 Adet X 85 Gr

PrimaCat Classic Pouch Jöle İçinde Kuzu Etli Tahılsız Kedi Yaş Maması 12 Adet x 85 gr, oldukça doyurucu ve kediniz için besleyici bir üründür. İçeriğinde vitamin ve mineraller bulunuyor. Harici olarak, yan etki oluşturacak herhangi bir ürün bulunmamaktadır. Bu konuda testten geçmiştir. İçeriğindeki mineraller ve vitamin kedinizin tüy sağlığı açısından önemlidir. Düzenli bir şekilde beslenirse, ilerleyen yaşlarında istenilen herhangi bir hastalıkla karşılaşmamış olur. Kaliteli bir paket içerisinde bulunan ürün!

Canvit Barf Salmon Oil 500 Ml Köpekler İçin Balık Yağı

Canvit Barf Salmon Oil 500 ml Köpekler İçin Balık Yağı, köpeğinizin günlük tüketmiş olduğu mamasının içine karıştırarak, çok daha sağlıklı beslenmesine yardımcı olabilirsiniz. Özellikle köpeğinizin tüyleri soluksa, çok fazla tüy dökülmesi varsa ve gelişiminde diğer cinslerine göre gerileme görülüyorsa sizin için doğru tercih olacaktır. Yoğun kıvamda bulunan bir üründür. Bu yüzden uzun süreli olarak kullanabilirsiniz.

Primacat Pouch Classic Jöle İçinde Kümes Hayvanlı Tahılsız Kedi Yaş Maması 12 Adet X 85 Gr

PrimaCat Pouch Classic Jöle İçinde Kümes Hayvanlı Tahılsız Kedi Yaş Maması 12 Adet x 85 gr, kediniz için oldukça sağlıklı bir üründür. Kedinizin hem gelişimde tüylerinin parlaklığını artırmak adına tercih edebilirsiniz. Jöle içerisinde kümes hayvanlı olarak bulunur.

Dodomama ile evcil hayvanınızın cinsine, yaşına göre farklı mamaların her birini sistemde bulabilirsiniz. Gelişimine büyük katkı sağladığı gibi vitamin ve mineralleri tek bir tıkla sipariş ettiğinizde adresinize gelir. Dodomama.com ile sevimli dostunuzu şımartın!


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

547
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir