527

Etatpur Fransa meşeli ürünleri ile kozmetik dünyasında biyomimetik ürün geliştirmeden yararlanmaktadır. Böylece ürünlerin tamamına yakını vegandır. Etatpur’un kurucusu kozmetik alanında bilinen Bioderma ve Institut Esthederm markalarının kurucusu olan Jean-Noël Thorel isimli biyologdur. Sağlıklı, pürüzsüz ve ışıldayan ciltler için vegan ürün tercihlerinizi Etatpur adresinden yapabilirsiniz. Böylece doğa dostu ürünlerle güzelliğinize doğal bir güzellik katmış olacaksınız.

Cildiniz Daima Parlasın; Etatpur!

Protectıve Mıneral Fluıd Spf50+ 40 Ml

Protectıve Mıneral Fluıd Spf50+ 40 Ml ile Etatpur siz kullanıcılarına güneşten korunma için yardımcı olmaktadır. Ürün tüm ciltlere uygun olduğu gibi hassas cilt tipine sahip olanların da kullanabileceği bir üründür. SPF 50+ saf güneş korucu özelliği ile sizi güneşin zararlı ışınlarından koruyacaktır. İçeriğinde herhangi bir yapay renklendirici bulunmamaktadır. Vegan bir ürün olmasıyla dikkat çekmektedir. İçeriğinde mineral yağı bulunmamakta ve 3 yaş üzerinde herkesin kullanabileceği bir üründür. Etatpur’un sunmuş olduğu bu ürüne sahip olmak için sadece tıklamanız yeterli.

Express Purıfyıng Mask 50 Ml

Express Purıfyıng Mask 50 Ml ürünü Etatpur’un Kozmetik Yuka derecesi 100 üzerinden 83 puanı olan bir üründür. Ürünün kalitesi vegan olmasıyla ilişkilidir. İçeriğinde hiçbir yapay malzeme bulunmamakla beraber tüm cilt tiplerine uygundur. Arındırıcı yüz maskesi olan ürün cildinizin günlük çevre kirliliklerinden arındırmak istediğinizde başvurabileceğiniz bir üründür. Bu sayede cildinizin hem matlaşmasını hem de sıkılaştırmasına da imkânınız bulunmaktadır. Cildinizde gün içerisinde meydana gelmiş tüm toksinler 5 dakikada temizlenir. Böylece arınmış yumuşak bir cilde kavuşmuş olursunuz. Etatpur’un bu eşsiz arındırıcı yüz maskesine sahip olmak için giriş yapmanız yeterli.

Pure Actıve Hyaluronıc Acıd 15 Ml

Pure Actıve Hyaluronıc Acıd 15 Ml ile yüzünüzdeki ince çizgilerden kurtulmanız mümkün. Etatpur ürünü olan ve Kozmetik Yuka derecesi 100 üzerinden 93 olan bu ürünle nemsizlikten kaynaklanan ince çizgilerden kurtulabilirsiniz. Ürün Etatpur’un çizgisine uygun bir şekilde vegan olma özelliğine sahip olduğu gibi en çok tercih edilen ürünler arasındadır. İçeriğinde saf hyaluronik asit ile cildiniz pürüzsüzleşecek. Kırışıklık karşıtı olan diğer ürünlerin aksine içeriğinde parfüm bulunmamaktadır. Sağlıklı bir cilt ürünü sahibi olmak ve kırışıklıklardan kurtulmak için Etatpur’a gelin.

Ultra-Rıch Moısturızıng Cream 40 Ml

Ultra-Rıch Moısturızıng Cream 40 Ml ile kuru ciltlere elveda. Etatpur’un her yüz tipine yarı ayrı nemlendiriciler sunarak seçeneklerinizi daha da çoğalmaktadır. Kış aylarında kuru ciltler çok daha kuru bir hal almaktadır. Bunun için yapılacak en önemli şey cildinizi temiz tutmak ve bol bol nemlendirmektir. Ürün hem çok kuru ciltlerde uygulanabileceği gibi hem de tüm cilt tiplerine uygulanabilmektedir. Kozmetik Yuka derecesi ise diğer Etatpur ürünlerinde olduğu gibi oldukça yüksektir; 100 üzerinden 90. gün içerisinde sabah ya da akşam fark etmeksizin kullanabileceğiniz nemlendiricilere Etatpur’da ulaşmanı oldukça olaydır. Sadece tek bir giriş ile tüm ürünlere ulaşabilirsiniz.

Pure Actıve Peptıde-4 Pro-Collagen 15 Ml

Pure Actıve Peptıde-4 Pro-Collagen 15 Ml mimik çizgilerinizle olan mücadelenizde en büyük destekçiniz olacaktır. Etatpur’un kırışıklıklara karşı geliştirmiş olduğu ürünler arasında Kozmetik Yuka derecesi 100 üzerinden 93 puanla yerini almaktadır. İçeriğin vegan ve yapay renklendirici içermemektedir.  Kırışıklıklarınızda özellikle mimik çizgilerinizi azalmasında yardımcı olan bu ürün ile canlanmış bir cilde kavuşacaksınız. Ayrıca ürünün sürekli kullanımı ile cildiniz pürüzsüzleşecek ve eşit tonlara kavuşan bir görüntüye ulaşacaksınız. Etatpur’un bu eşsiz kırışıklık karşıtı kremine ulaşmak oldukça kolay olup sadece bir tıkla sepetinize istediğiniz kadar ekleyebilirsiniz.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

527
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir