522

Emsan 1973 yılından bu yana hayatımızın en kıymetli zamanlarını geçirdiğimiz evlerimizde bizleri sofralarımızda daha mutlu aileler yapmak için ilk günkü heyecanıyla çalışmaya devam etmektedir.

Kek Servis

Kek servis ürünü ile Emsan bizleri paylaşmanın tadını çıkarmaya davet ediyor. Ailemize ve misafirlerimize ikram ettiğimiz kek ve pasta türleri en sevilen ikramlıklar arasındadır. Emsan bu yüzden şık ve kullanışlı kek servis kapları tasarlamıştır. Evlerinize ve sofranıza uygun olması için ebatlarında ve renklerinde sizlere seçenekler de sunmaktadır; siyah, beyaz, kırmız ve gold renkleriyle sofralarınız daha da renkli olmasını sağlamaktadır. Ebatlarına bakıldığında ise tek katlı ve iki katlı seçenekleri sizlerin beğenilerine sunulmaktadır. Emsan’ın bu değerli sofra sunum kek servisi için hemen görsele tıklayın.

Kurabiyelik 

Kurabiyelik hem dekoratif görünüşleri hem de pratik kullanımlarıyla Emsan sofralarınıza başka bir şıklık katan ürünler arasında yerini almaktadır. Kurabiyelerinizin çocuklarınız okuldan gelmeden taze bir şekilde korunmasına yardımcı olan bu ürün ile misafirleriniz geldiğinde de şık bir sunum sergileyebilirsiniz. Ebatları konusunda seçenekleri olduğu kadar iki katlı hatta üç katlı seçenekleriniz de bulunmaktadır. Böylece istediğiniz sayıda çıkardığınız kurabiyeleri tek bir kurabiyelik ile servis edebilirsiniz. Ayrıca ürünlerin malzemelerinin farklı olduğu porselen, cam ya da plastik seçenekleri de satın alabilirsiniz. Son zamanlarda ise en çok kırmızı iki katlı olan ve malzemesi emaye olan ürün dikkat çekmektedir. Emsan kurabiyelik ile özel günlerinizi canlandırmak için hemen tıklayın.

Bardak Seti 

Bardak seti sofralarınızın daha aydınlık ve şık olmasında sizlerin en önemli kurtarıcı ürünlerinden birsidir. Emsan bardakların sofralarda olmazsa olmaz yönünü keşfettikten sonra sizleri cam bardakların çeşitleriyle buluşturmuştur. Gündelik hayatın her alanında ihtiyaç duyduğumuz mutfağınızın eşsiz parçası bardaklar özel günlerin de vazgeçilmezi olup misafirlerinize şık sunumlar hazırlamanızda yardımcı olmaktadır. Bu yüzden su bardağından her türlü içecek için hazırlanmış olan şık bardaklara Emsan’dan ulaşabilirsiniz. Ürün seçenekleri oldukça fazla olduğu için sizleri Emsan’a bekleriz.

Baharatlıklar

Baharatlıklar yemeklerimizin lezzetlerini oluşturan, Türk mutfağının vazgeçilmezi olan baharatlarımızı muhafaza ederken aynı zaman da şıklığı ve pratik kullanımları ile sizlerin beğenisine Emsan tarafından sunulmaktadır. Sofraların vazgeçilmezi olan baharatların korunabilmesi önemli olduğu kadar cam kaplarda olması da ayrı önem taşımaktadır. Çünkü farklı ve içi görünmeyen kaplarda bulunan baharatlar kullanım kolaylığı sağlamamaktadır. Ancak Emsan baharatlık takımları ile düzenli, korunan ve şık baharatlıklara sadece tek bir tıklama ile ulaşabilirsiniz.

Tepsi

Tepsi kullanımı kültürümüzün bir parçasıdır. Emsan şık tasarımlı tepsileri ile evlerinizde ve ofislerinizde size kolaylıklar sunmaktadır. Tepsilerin malzemelerinden ebatlarına kadar ürün çeşitliği bulunmaktadır. Renkleri ve desenleri konusunda da oldukça cömert oldukları görünmektedir. Çayınızı, kahvenizi, tabaklarınızı taşımak için kullanışlı olan tepsiler ile şıklığı da yakalayabilmek Emsan ile mümkün. Tepsi seçeneklerinin daha fazlasına ulaşmak için sadece giriş yapmanız yeterli.

Yağlık Sirkelik 

Yağlık sirkelik Emsan’ın şıklık anlayışıyla sizlerle buluşuyor. Yemeklerin ve sofranızın vazgeçilmezi olan yağ ve sirke takımları ile istediğiniz yemekleri yapabilirsiniz. Metal ayaklı iki hazneli olup iki şişeden oluşmaktadır. Sirkenizin ve yağınızın dışarıya koku dağıtmadığı gibi içine de mutfağınızdaki kokuların sinmesini engellemektedir. Bu sayede uzun ömürlü yağ ve sirke kullanımını rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Ayrıca şık görüntüsü ile mutfağınızdan sofralarınıza getirme imkânınız bulunmakta. Bu modellerin kolay temizlenme özellikleri de sizin için ayrıca pratiklik katmaktadır. Emsan yağlık ve sirkelik ürünleri için tek bir giriş yapmanız yeterli.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

522
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir