509

Cow Break

imdb-logo

Cow Break elinizdeki sapan ile inekleri vurduğunuz bir oyun. Esasında bu kadar basit olan yapıma yakından bakalım ve bize neler sunuyor görelim. Reverie’in geliştirdiği Cow Break, 2.3 Megabyte boyutunda. Android 1.6 ve üstünde çalışan yapım, Google Play Store’da 3.9 puan ortalaması tutturmuş.

FPS açısıyla oynadığımız Cow Break, karşınızda miskin miskin duran inekleri vurarak puan kazandığınız bir oyun. Bulunduğunuz bölümü geçmeniz için üstteki kırmızı barın dolması gerekiyor. İnekleri bir kaç atışta vurabiliyorsunuz. Arka arkaya yapacağınız isabetsiz atışlar oyunun bitmesine sebep oluyor.
Silahınızı lazer olarak da kullanabiliyorsunuz. Bıunun için sağ alttaki lazer yazısınıa dokunmalısınız. Ayrıca bazen çıkan kunduzları vurarak yüksek puan alabiliyorsunuz. Sapanın hassasiyeti çok iyi.
Eğlencelik bir oyun olan Cow Break’in müzikleri kulağa hoş geliyor. Fazla üstünde durulmadan hazırlanmış olan bu yapımı oynayacak bir oyun bulamıyorsanız ya da tüm Android oyunlarını tükettiyseniz deneyebilirsiniz.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

509
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir