514

Crazy Kangaroo

imdb-logo

Avcılar tarafından yakalan Barney adındaki kanguru, şansının da yardımı ile kaçırıldığı uçaktan atlayıp kurtulur. Ancak şimdi hayatı için kaçmalıdır. Bu tür arcade ve platform karışımı oyunlarda genelde senaryo olmazken, Crazy Kangaroo bize böyle bir hikaye sunuyor. En azından diğer oyunlardaki gibi ne için koştuğumuzu bilmeden oynamıyoruz. Arcade & Aksiyon kategorisindeki Crazy Kangaroo, 34 Megabyte boyutunda. Android 2.2 ve üzerinde çalışan yapım Google Play Store’da 4.5 puan ortalamasına sahip.
Oldukça renkli bir atmosfer ile başlayan Crazy Kangaroo’da oynanabilecek iki mod bulunuyor. Senaryo ve sonsuz koşu. Sonsuz koşu modunda senaryo’da açtığınız bölümleri oynayabilir ve gidebildiğiniz kadar gidip yüksek puan yaparak oyun parası toplayabilirsiniz. Senaryo modu ise bu tür oyunlarda olduğu gibi kısa bölümlerle adım adım ilerlememiz mantığına dayanıyor.

Bu engellere çarptığımızda puanımız azalıyor, eğer bir yerden düşersek oyun bitiyor. Oyunda sizi geri döndürecek taşlar bulunuyor. Bu taşları kullanarak oyuna devam edebiliyorsunuz. Ancak bu taşlar sınırlı sayıda ve bitirdikten sonra oyunun mağazasından, oyun parası ile satın almak durumundasınız.
Crazy Kangaoo’nun mağazasında bir çok geliştirme ve tek kullanımlık güçler bulunuyor. Bu güçlendirmeler ile daha yumuşak inişler yapabiliyoruz, puan katsayımızı artırabiliyoruz ve çeşitli yardımcı araçlar alıyoruz. Böylelikle maceramızda daha güvende oluyoruz.

Crazy Kangaroo’da bir de rütbe sistemi var. Genel puanınınız arttıkça rütbeniz de yükseliyor. Oyunun grafikleri pek beğendiğimi söyleyemem. Çizimleri farklı bir hava katsa da çok profesyonel durmuyor. Ancak diğer oyunlarda da dediğim gibi bu oyunda renki dünyası sayesinde grafik kalitesini bir nebze olsun yükseltmeyi başarıyor.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

514
admin

0 Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir