512

Crumble Zone

imdb-logo

Crumble Zone adlı bu oyunda; minik bir yaratığın gezegenini korumasına yardım ediyoruz. Shooter türünde uzayda geçen bu oyun, renkli grafikleri ile dikkat çekiyor. Arcade & Aksiyon kategorisindeki Crumble Zone, 17 Megabyte boyutunda. Android 2.3 ve üzerinde çalışan oyunun Google Play Store ortalaması ise 4.6. Crumble Zone, oynanışı ile klasik shooter oyunlarından ayrılıyor. Normalde yönettiğimiz karakter ya da uzay gemisi ekranın en altında olurdu ve onu hareket ettirdik. Crumble Zone’da ise karakterimiz ya da aracımız yerine komple platformu döndürüyoruz. Yönettiğimiz küçük yeşil yaratık hep sabit iken etrafında dönen meteorları, kuyrukluyıldızları ve diğer gök cisimlerini patlatıyoruz.

Bu sıradışı oyunda amaç gezegenimizi koruyup yüksek puan yapmak. Ayrıca renkli elmaslar da toplayabiliyoruz. Bu elmaslar ile bölüm başlarında farklı silahlar alabiliyoruz. Bu silahlar daha etkili oluyor ve meteorları daha kolay parçalıyorlar.
Crumble Zone, grafik olarak en beğendiğimiz yapımlardan birisi oldu. Harika bir atmosfere sahip olan oyunda ara sıra rengi değişen uzay boşluğu ve diğer renkli gök cisimleri adeta bir görsel şölen oluşturuyor. Müzikleri de bu tür uzay temalı shooter oyunlarında duyma alışık olduğumuz melodilerden oluşan oyun, oynanış, grafik ve ses bakımından çok başarılı görünüyor.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

512
admin

0 Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir