510

CSR Racing

imdb-logo

imdb-logo

En zorlu yarışta hayalindeki aracı yarıştır: terk edilmiş şehrin sokaklarında bir drag yarışı. CSR Racing, yepyeni bir yarış deneyimi oluşturmak için aslına uygun büyüleyici grafikler ile bağımlılık yapan oynayış tarzını bir araya getiriyor.
Audi R8, BMW M3 veya Chevy Corvette aracını turbo, nitro enjeksiyon ve aerodinamik iyileştirmelerle yükseltip daha da zorluk rakiplerini geç. Ve hazır olduğunda, şehri yöneten tayfaya karşı koyma zamanın gelecek.

BÜYÜLEYİCİ GRAFİKLER
Çığır açan bir aslına uygunluk sunan CSR Racing grafikleri, konsollar ile Android cihazınız arasındaki engelleri yıkıyor. Göz kamaştırıcı ayrıntı düzeyi ve yeni nesil aydınlatmanın bileşimi, şu anda pazarda bulunan tüm 1080p konsol otomobil yarışlarına üstünlük sağlıyor.

LİSANSLI ARAÇLAR
Audi, Bentley, BMW, Chevrolet, Dodge, Ford, GM, Mini, McLaren, Pagani ve Nissan’dan resmi lisansı alınmış araçlar; ayrıca Audi R8, Ford GT, Chevrolet Camaro, McLaren MP4-12C, Nissan GT-R, BMW M3 ve birkaç sürpriz de cabası!

EN ZORLU YARIŞ
R8 vs GT-R, Continental Supersports vs SLR McLaren. Senin aracına karşı onların aracı. Düzlükte. Güç, beceri ve taktik savaşı. Doğru devire ulaş ve turbonun devreye girmesini sağla. Ama nitroyu yanlış zamanda aktifleştirirsen mahvolursun.

ARACINI YÜKSELT
Turbo, motor aşamaları, ECU ayarları, yarış lastikleri ve daha birçok özellik içinden seçimini yaparak aracını, sürüş stiline uyacak şekilde stratejik olarak yükselt. Ama unutma: hiçbir araç birbirine benzemez – ince lastikli bir arkadan çekere kaldıramayacağı gücü yükleme.

SÜRÜŞÜNÜ KİŞİSELLEŞTİR
Kişisel plakaları, kişisel giydirmeleri ve orijinal çıkartmaları kullanarak kendi imzanı at.

ŞEHRE HAKİM OL
Yalnız değilsin. Şehri yöneten tayfa seni izliyor, yakında en iyi sürücülerinin karşısına çıkacaksın. Patronlarını yen ve bölgelerini ele geçir. Şu âna kadar her şey yolunda – ama işler göründüğü gibi değil…

imdb-logo

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

510
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir