509

Diversion

imdb-logo

Diversion, 3 boyutlu bir yapım. Karakterleri, mekanları ve müzikleri ile Playstation 1 oyunlarını anımsatan bu yapım, sizlere eğlenceli bir deneyim vaad ediyor. Dilerseniz Diversion’a yakından bakalım. Oynayabileceğiniz 7 bölümün bulunduğu Diversion’da ilk dünyaya girip oynamaya başlıyorsunuz. Her bir dünyanın içinde 30 bölüm olduğunu düşünürseniz, uzun soluklu bir macera için hazırlanın.

Oyun sizi çok sarıyor çünkü mücadeleci bir yapısı var. Örneğin bazen bir engeli geçmeden yolunuz açılmıyor, yolunuzda size karşı tuzaklar da olabiliyor. Bunlara yakalanmadan, mini bossları yenerek ilerleyebileceğiniz Diversion, oyun başında sıkılmanıza olanak vermiyor.

Diversion’da yeri geldiğinde yüzüp yeri geldiğinde uçuyoruz. AppSmile.com’un oyun ilgili yazdıklarını görüyorsunuz. Bu da Diversion’da sizleri nelerin beklediğini gösteriyor. Neler mi bunlar? Kısaca; Bir çok bölüm, sonsuz koşma özellikleri, açılmayı bekleyen bir çok kıyafet ve özelleştirebilen bölüm tasarımları gibi..

iFanzine.com da yapımın bölüm tasarımlarını işte böyle övmüş. Kısacası Diversion daha anlatamadığımız bir çok özelliğe sahip. Hem uzun soluklu hem eğlenceli bir oyun arıyorsanız Diversion’ı denemelisiniz.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

509
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir